İndirimden Al, Gelecek Sezon Giy!

Akıllı alışverişin kurallarından biri de gelecek sezonda devam edecek trendleri bilip önceden kilit parçalara yatırım yapmak. Şimdi indirimden alıp önümüzdeki sonbaharda da giyebileceğiniz trend ürünleri sizin için derledik.

Floral Sezon

Çiçek deseni her ne kadar bahar ve yaz aylarıyla özdeşleşmiş olsa da bu romantik baskı tasarımcıların vazgeçilmezlerinden. Uzun, kısa, asimetrik, fırfırlı ya da tek omuzlu fark etmez, şimdi bir tane çiçekli  elbiseyi gardırobunuza ekleyin.

Güçlü Stil

Kadının güçlü yanının belki en çok ortaya çıktığı bu yılda tasarımcıların maskülen çizgilere yönelmemesi düşünülemezdi. Bunun en modern haliyse blazer ceketlerin uzayan ve değişen formuyla ortaya çıkan ceket elbiseler. Ofis stiliniz için ideal!

Ateş Kırmızısı

Pantone’nin en can alıcı rengi ateş kırmızısı sonbahar koleksiyonlarında da her yerde. Enerjinizi yükseltecek ve dikkatleri size çevirecek  bu rengi özellikle yalın kesimli elbiseleri de kullanabilirsiniz. Alışveriş listenize mutlaka ekleyin.

İddianız Aksesuarınızda

Sezonlardır devam eden büyük ve iddialı küpeler sonbahar podyumlarını adeta ele geçirdi. Omza uzanan boncuklar, çiçekler ve taşlar ile geometrik şekillerde karşımıza çıkan büyük küpelerden indirim zamanı birkaç çift kapmakta fayda var!