İndirim Döneminde Dekorasyonu Yenileyin

Yılın en avantajlı ayı başladı! Şimdi evinize şöyle bir göz gezdirin, eksikleri ya da almak istedikleriniz için açacağınız yerleri belirleyin. Çünkü ilham alacağınız fikirlerimiz hazır.

Evinizin İhtiyaçlarını Belirleyin

Evde dağınıklıktan mı şikayetçisiniz yoksa alan probleminiz mi var? Aslında hepsinin çözümü hem dekoratif hem de kullanışlı sepetlerde olabilir. Dağınıklık azalırken alanınız da artacak.

Aydınlatmayı Yenileyin!

Şık bir avize ya da çalışırken size destek olacak bir masa lambası harika olmaz mıydı? Evin tüm havasını değiştiren aydınlatmalardan biri mutlaka alışveriş listenizde olmalı.

Kendiniz İçin Keyif Köşesi

Kendinize özel bir alan yaratmak için ayrı bir odaya ihtiyacınız yok. Kendiniz için şık bir keyif köşesi yaratın; rahat bir berjer, küçük bir sehpa, en sevdiğiniz kupa ve dekoratif yastıklarla her şey tamam!

Yeşili Evinize Taşıyın

Evde vakit geçirmek artık eskisinden daha değerli. Dışarı çıkıp görmeyi dilediğimiz o yemyeşil dünyanın küçük bir yansımasını evinize taşıyabilirsiniz. Işık alan bir köşeyi ev bitkilerine ayırın.

Banyoda Spa Etkisi

Banyo dekorasyonunda birkaç değişiklikle evde spa etkisi yaratabilirsiniz. Örneğin küçük bir banyo bitkisi, birkaç mum ve yumuşacık havlular banyonuzu spa merkezine dönüştürecek.