İLK ANLARA ÖZEL DİKKAT ÇEKİCİ ÖNERİLER

İlkler her zaman özeldir, unutulmazdır. Hayattaki tüm anların ilki daha anlamlı ve daha güzel gelir insana. Çoğu zaman da yerlerinin doldurulamayacağı düşünülür. Siz de ilklerin özel olduğuna inanıyorsanız, ilk buluşmanızdan ilk iş gününüze, sevgilinizle ilk tatilden ilk yurt dışı seyahatinize kadar tüm bu anları daha da özel kılacak önerilerimize göz atın:

1. İlk Buluşma

Üzerinden yıllar geçse de ilk buluşma asla unutulmaz; her zaman tatlı bir anı olarak hafızanızda kalacaktır. İlk buluşmada canlı renkleri tercih etmeniz bu güzel anıya renk katabilir.


2. İlk İş Görüşmesi

Yeni mezunların korkulu rüyası ilk iş görüşmesi olabilir; fakat doğru kombinle stresinizi azaltabilirsiniz. Sade ama şık bir kombin gerginliği bir kenara bırakıp kendinize daha fazla güvenmenizi sağlayacaktır.

3. İlk İş Günü

Yeni bir iş, yeni iş arkadaşları, yepyeni bir iş ortamı… Tüm koşullar kendinizi yenilemeniz için oldukça uygun. Şıklığı ve zarafeti elden bırakmayın!


4. İlk Romantik Tatil

Sevgilinizle ya da eşinizle aşk, heyecan ve eğlence barındıran ilk tatil hafızanızda her zaman tazeliğini koruyacaktır. Yine de ne öncesi ne de sonrası; anın tadını çıkarın!

5. İlk Yurt Dışı Seyahati

Keşfedilmemiş kültürlere ve hayatlara doğru bir yolculuk… Size bu seyahatte kim eşlik ederse etsin, yeni heyecanlar tadıp yeni insanlar tanımak paha biçilemez bir deneyim olacak.


6. İlk Aile Düğünü

Ablanız, abiniz ya da belki küçük kardeşiniz… Şüphesiz ki en yakınınızın bu özel gününde ona eşlik etmekle kalmayıp şıklığınız ve güzelliğinizle etrafınızı büyüleyeceksiniz.

7. İlk Rock Konseri

Rock ‘n’ Roll zamanı! Doğru kombinle hem çılgınlar gibi eğlenip hem de stilinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.


8. İlk Spor Günü

Şimdi biraz hareketlenelim! Sağlıklı bir yaşam için ilk adımınızı atıp kendinizi fitness salonunda buldunuz; tebrikler! Ama spor yapmanın en güzel yanlarından biri de birbirinden güzel sportif parçalar, değil mi?

9. İlk Romantik Gece

İlkler gerçekten de özeldir. Bu romantik gecede kırmızının her tonunun etrafınızı sarmasına izin verin.


10. İlk Bebek

Aramıza hoş geldin ufaklık! İlk göz ağrınızı kucağınıza almaya hazır mısınız?

ÖNEMLİ: Ürünleri satın almak için görsel üzerindeki sepetlere tıklayın!

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Hangi Tatilde, Ne Giymelisiniz?” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=6219″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]