İlham Al: Erken Yılbaşı Ruhu

Yeni yıl için geri sayım başladı! Yılbaşının kurumsal rengi kırmızıyla sokakta ve ofiste test sürüşüne çıkmanız için size ilham verecek görünümleri derledik.

LONDON, ENGLAND - FEBRUARY 16: Tiffany Hsu wears a red blazer jacket, pants, a white bag with black polka dots, during London Fashion Week February 2019 on February 16, 2019 in London, England. (Photo by Edward Berthelot/Getty Images)

Ofise Taşı

Kırmızı takım elbiselerin çekim alanına girmek için doğru zaman! Yeni yıl öncesi ofiste yılbaşı ruhunu canlı tutmak istiyorsanız, bu takımlara bir şans verebilir; yeni yıl enerjisini bir adım öteye taşımak isterseniz ışıltılı aksesuarları görünümünüze ekleyebilirsiniz!

Tek Parça Kırmızlık

Henüz baştan ayağa kırmızılara bürünmeye cesaretiniz yoksa, görünümünüze tek bir parça kırmızılık katarak işe başlayabilirsiniz. Sonbahar/Kış sezonunun vazgeçilmez dokusu derilerden bu noktada destek alabilirsiniz!

PARIS, FRANCE - SEPTEMBER 29: Model Constance Jablonski wearing a black Loewe bag and red jacket with fringes outside Balmain on September 29, 2016 in Paris, France. (Photo by Christian Vierig/Getty Images)
MILAN, ITALY - SEPTEMBER 21: Linda Tol wearing a red knit, red velvet pants is seen outside Max Mara during Milan Fashion Week Spring/Summer 2018 on September 21, 2017 in Milan, Italy. (Photo by Christian Vierig/Getty Images)

Sıcak Dokular

Sonbahar/Kış sezonunun sıcak dokuları arasında yer alan triko ve kadifeyi bir araya getirerek hem ısıyı hem de stil puanınızı ikiye katlayabilirsiniz. Hem hafta sonu konforuna hem de hafta içi koşuşturmasına uyum sağlayabilecek bu görünümden, yeni yıl öncesi ilham almak için günler sayılı!