İKİ VAKTE KADAR AŞK SİZİ BULABİLİR

İdeal sevgiliyle tanışma mekanları için günümüzde o kadar çok alternatifiniz var ki bunların bazılarını sıralarsak, spor salonundan başlayıp arkadaş doğum günü, sosyal etkinlikler gibi bir çok alternatifiniz olabilir. Peki  tüm bu lokasyonlarda nasıl giyinirseniz etkileyici olabilirsiniz? En iyi kombinlerle etkileyici olmanız için önerilerimizden ilham alın.

1. Spor Salonu

Spor salonları ilk bakışta şehir stresinden uzaklaşıp fit bir görünüme kavuşma ya da formunuzu korumaya yardımcı olacak  bir aktivite olarak görünse de günümüzde sosyalleşme mekanı olarak da tercih edilmektedir. Spor salonları üyelik ücretine ya da bulunduğu bölgeye göre genelde sosyal statüyü belirleyen bir aktivitedir. Sporla ilgileniyorsanız, sizin gibi sağlıklı bir sevgili adayıyla spor salonunda tanışmanız harika bir ilişkinin başlangıcı olabilir.

2.Arkadaş Doğum Günü

En güven duyacağınız sevgililer referanslı olanlardır. Bir arkadaşınızın arkadaşı olan sevgili adayı her zaman iyi bir seçenektir çünkü hakkında bir çok şey öğrenebilirsiniz. Eski sevgilisi, neden ayrıldıkları ya da romantik mi, değil mi? Gibi bir sürü sorunun cevabını size arkadaşınız verebilir. En iyi tanışma noktanız ise arkadaşınızın doğum günü olacaktır.

3.Sergi Daveti

Sergi daveti gibi etkinliklerde genelde konuyla ilgili misafirler olur. Eğer siz de bir sergi açılışına davetliyseniz orda sizin gibi sanatla ilgilenen biriyle tanışmanız mümkün. Aynı zevkleri paylaşacağınız biriyle vakit geçirmek uyumlu bir ilişki için ideal bir etken. Unutmayın sergi hakkında sohbet etmeye başlamadan önce ilk olarak giyim tarzınızla dikkat çekeceksiniz.

4.Düğün

Eskiden düğünlerde anneler oğullarına kız beğenirlermiş doğru evet! Fakat artık günümüzde düğünler parti havasında olduğundan anneler ve aileler bir adım geride kalıyorlar. Belki de hayatınızı geçireceğiniz erkek, organizasyon dolayısıyla aynı masaya denk düştüğünüz biri olabilir. Ya da dans pistinde aynı şarkıyı birlikte söyledikten sonra koyulaşan bir sohbet içinde bulacağınız kimse…

Aşk sizi nerede bulursa bulsun, yeter ki mutluluğunuz daim olsun…

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Sevgilinize Alabileceğiniz En Özel Hediye Önerilerini Keşfedin!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/guzel-sevgilime-ne-hediye-alsam/” linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Sevgililer Günü’nü Şehirdeki En Güzel Yerde Geçirin!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/sevgililer-gununde-sehirde-ne-var/” linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]