İHTİYACINIZA GÖRE SÜTYEN SEÇMENİN TÜYOLARI

Sadece kombinlerinizi değil, iç giyim parçalarınızı da ihtiyaca göre seçin. Vücut tipinize, günlük yaşamınıza veya zevklerinize en uygun sütyenleri inceleyin, iç dünyanızı yeniden şekillendirin.

1. Göğüsleriniz yeterince büyük değil ise push-up özellikli olanlardan yararlanmaktan zarar gelmez!

2. Ayrık göğüslere sahipseniz ve dekolte giyinmeyi seviyorsanız merkezde toplayacak sütyenleri tercih etmelisiniz.

3. Göğüs şekliniz çok küçük veya yassı ise üçgen şeklindeki sütyenler sizin için ideal olacaktır.

4. Göğüs ve boyun mesafeniz çok fazla ise balkonet sütyenleri tercih ederek daha dolgun bir görünüme sahip olabilirsiniz.

5. Ağır sporlar hayatınızın bir parçasıysa tercih etmeniz gereken sütyen göğsünüzü kaplayan bra olmalıdır.

6. Koşu yapmayı seviyorsanız ama göğüsleriniz başınıza dert açmayacak gibiyse, daha cesur davranabilirsiniz.

7. Küçük göğüslerinizi kimseye farkettirmeden büyütmek için dolgulu sütyenler tam size göre olacaktır.

8. Dikişsiz sütyenleri tercih ederek ne giyerseniz giyin, iç giyiminiz sır olarak kalacaktır.

9. Çok büyük göğüsleriniz var ve artık bu size dert oluyorsa minimizer sütyenleri kullanmalısınız.

10. Giydiğiniz iç çamaşır renginin karakterinizi yansıttığını biliyor muydunuz? Tüm bu teknik bilgilerden sonra kendinize renk katmak için seçtiklerimize gözatın!

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Daha Biçimli Kalçalar İçin Önerilerimize Göz Atın!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=6056″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Boyunuzu Daha Uzun Göstermek İçin Önerilerimize Göz Atın!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=5386″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]