İç Mekan Modası: Yılın Çarpıcı Tonları

İç mekan dekorasyonunda sıklıkla karşımıza çıkan renk ve ton seçenekleriyle evinizde fark yaratın! İşte, yumuşak pastel tonlardan dingin mavilere ve grilere, evlere şık bir hava getiren renkler!

Cool İkili: Gri ve Sarı! 

2021 yılından beri favoriler arasına giren muhteşem ikili: Ultimate Grey ve Illuminating sarı, ev dekorasyonunda da tercih ediliyor. Dayanıklı ve güçlü ama aynı zamanda sıcak ve iyimser olmayı ifade eden bu renk ikilisiyle, iç mekanlarınızda cesur bir kontrast yakalayabilirsiniz.

İç Mekanlara Derinlik Katmak İçin: Lacivert

Koyu mavi tonları, bir iç mekana derinlik katmanın mükemmel bir yoludur. Aynı zamanda, dekorasyonda taze ve dinamik bir hava yaratırlar. Huzurun ve sakinliğin rengi olarak bilinen lacivert; zarif ve çağdaş mekanlar yaratmak için tercih edilecek renkler arasında yerini alıyor.

Rüya Gibi Pastel Tonlar

Evde daha fazla zaman geçirmeye ve ihtiyaçlarımıza uyum sağlamak için değişiklikler yapmaya çok alıştık. Evimizi daha şık hale getirirken yöneleceğimiz renklerden biri de pastel tonları olacak. Buz mavisinden, şeker pembesine, pastel renkler; dekorasyona yumuşak, ferah bir his vermenize ve sakinleştirici bir iç mekan yaratmanıza yardımcı olacak.

Göz Alıcı Toprak Tonları

Doğadan esinlenen toprak tonları, iç mekanları sıcacık konfor alanlarına dönüştürecek. Koyu kırmızılar ve bronzlardan soğuk gri ve bejlere kadar, toprak tonları mobilya ve dekorasyonda göze çarpacak.