HOLLYWOOD YILDIZLARINDAN NEYİNİZ EKSİK?

Naomi Watts, Julia Roberts, Cameron Diaz… Güzellikleriyle dillere destan ve asla yaşlanmayan bu yıldızların stil ve bakım ritüellerinden ilham almaya hazır mısınız? Her biri 30’lu yaşlarını geride bırakan bu isimler gibi görünmenizi sağlayacak önerilerimize hemen göz atın.

Naomi Watts

Doğru zamanda, doğru şekilde giyinin! Ofis hayatına adım atmış bir kadın olarak 20’li yaşlarınızdaki çıtır kız giysilerinizi hafta sonlarına saklamanın zamanı! Bacaklarınız ne kadar güzel görünürse görünsün, yoğun ofis gündeminde kısacık mini eteklerden uzak durun.

Yeni şeyler deneyin. Kendinizi grilerin ve siyahların dünyasına hapsetmeyin ama parlak ve neon renkleri de görmezden gelmeyi öğrenin. Farklı renkleri denemeye başladıkça hangi renklerin size daha çok yakışacağını anlayacaksınız.


Julia Roberts

Anlık esip geçen trend rüzgarlarına aldanmayın. Sadece trend olduğu için sizi gülünç gösteren bir akıma uymak zorunda değilsiniz. Onun yerine, her devirde güzelliğini koruyan klasik aksesuarlar ve zarif mücevherlerle elegan havanızı koruyabilirsiniz.

Uzmanlardan faydalanın. Güzellik ve bakım sırları için uzman markaları kullanın.

Cameron Diaz

Nasıl hissettiğiniz kadar, nasıl göründüğünüze de önem verin. Dış görünümünüzü güncellerken işe saçlarınızdan başlayın. Yüz tipinize uygun, havalı ve hoş bir kesimle çok genç görünebilirsiniz. Omuz hizasında tercih edeceğiniz bir kesimle havalı etkiler yaratabilir, biraz da saç bakım ürünlerinden destek alarak her gün farklı bir kadın olabilirsiniz.

Gülümseyin ve hayatın tadını çıkarın! Hollywood yıldızlarının da problemleri, üzüntüleri oluyor ancak olumlu düşüncenin gücüyle bu problemleri aşıp, gülümseyerek hayata devam ediyorlar. O nedenle olumlu düşünün, güzel görünün!

ÖNEMLİ: Ürünleri satın almak için görsel üzerindeki sepetlere tıklayın!