Her Sezonun Favorisi

Baharın gelişini omzu açık bırakan bluzlar, çiçekli gömlekler ya da neşeli tişörtlerle kutlarken, görünümünüzü tamamlayacak en rahat alternatifin jean tasarımlar olduğunu unutmayın! Renkli günlere hazırlanırken, stilinizi yeni denim parçalarla güncelleyebilirsiniz.

Oversize Çekim

Kazak ve paltolarla kış boyunca trend olan oversize kesimler, baharda denim ceketlerle karşımıza çıkıyor. Birkaç beden büyük gibi görünen ceketleri boyfriend jeanlerle tamamlayarak 90’lar ilhamınızı üst düzeye çıkarabilirsiniz. Tabii günü yakalamak için volanlı gömlekler gardırobunuza girmeye hazır.

Nostaljik Etki

Her sezon geçmiş bir 10 yıllık periyod modayı hakimiyeti altına alıyor. Siz de görünümünüzü oluştururken geçmişten ilham alabilirsiniz. Eteğiniz 90’lardan, aksesuarlarınız 70’lerden günümüze gelebilir.

Ayrılmaz İkili

Denim-on-denim trendi, kadınları da erkeklerde olduğu gibi kolay ve hızlı bir şekilde farklı bir havaya sokabiliyor. Bu görünümü güçlendirmek için denim gömleği jean yeleklerle tamamlayabilirsiniz.

Metal Etki

Metal renklerdeki denim tasarımlarla yaz gecelerinde ışıl ışıl görüneceksiniz. Bilindik renklere bir süre ara verin ve metalin gücünü denimle bir arada kullanın.

Minimal Duruş

Çabasız şıklığın kuralları jean ile yazılıyor. Bluz ve jean pantolon ikilisini şık aksesuarlarla tamamlayarak rahat bir kombin oluşturabilirsiniz. Zıt renkli ayakkabılar ve sezonun trendi küçük çantaları deneyin.

Kat Kat Çiçek

Katman stili herkesin radarındayken en iyi şekilde uygulamak için kendinizi jean rahatlığına bırakın. Sade ve desenli iki parçayı üst üste giyin, görünümü uyumlu renklerdeki tasarımlarla tamamlayın.