Her Influencer’ın Sahip Olduğu 3 Sneaker

Tasarım çantalardan gösterişli ayakkabılara kadar, her sezon moda sahnesini ele geçiren bir dizi aksesuar vardır. Bugün, ayakkabı departmanına, özellikle de hemen hemen her moda influencer’ının sahip olduğu spor ayakkabılara odaklanıyoruz. Moda dünyasının en etkili influencer’larının dolaplarında bulacağınızdan emin olduğumuz üç sneaker stilini sizler için derledik.

Zamansız Sneakerlar

Klasik deri spor ayakkabıların, influencer’ların paylaşımlarında ve şık sokak stillerinde sıklıkla karşımıza çıkmasının bir sebebi var. Kombinlemesi kolay, çok yönlü ve her daim zarif olan deri sneakerlar, herhangi bir kıyafeti zahmetsizce şık gösterme yeteneğine sahip.

Chunky Sneakerlar

Chunky sneakerlar ilk bakışta kaba görünebilse de, modanın trend belirleyicilerinde son derece havalı duruyorlar! Son birkaç yıldır moda haftaları, sokak stilleri ve Instagram fenomenlerinin vazgeçilmez aksesuarı haline gelen, 90’ların retro havasını taşıyan bu sneakerlar, yeni sezonda da her yerde karşımıza çıkacak.

Designer Sneakerlar

Modaya uygun olduğu kadar rahat ve eşleştirmesi kolay ayakkabılar giymeyi seviyorsanız, siz de designer spor ayakkabıların cazibesine kapılabilirsiniz. Designer spor ayakkabılar, diğer ayakkabıların sahip olamayacağı bir stil, çok yönlülük ve rahatlık düzeyi sunar; bu yüzden moda dünyası tarafından tamamen benimsenmiş olmaları hiç şaşırtıcı değil.