Hem Yaza Hem Kışa Uygun Kombinler

Morhipo stüdyolarında misafir ettiğimiz ve hem fotoğraf çekimi hem de moda üzerine sohbet gerçekleştirdiğimiz Hürriyet Gazetesi yazarı Elif Ergu’nun kızı Ela Demiral, yaz kış kullanılabilecek kombin önerilerini Morhipo MAG için kaleme aldı.

“Hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilen kombinleri seviyor musunuz? Ben çok seviyorum. Umarım siz de hazırladığım kombin önerilerini beğenirsiniz.”

Bu kombinde yaz renklerinin sıcaklığını kullandım. Lacivert “elbise tulum” üzerine sarı kazak çok hoşuma gitti. Yumuşak dokusu ve rengiyle sizin de içinizi ısıtacak. Ayağınıza benim yaptığım gibi asker botu tarzı botlar çok yakışır. Benim önerim marka olarak Divarese. Özellikle deri botlar tercih ederseniz kombine yakışır. Saçlarınızı Miley Cyrus tarzı toparlayabilirsiniz.

Ben bu kombinde pembe renk üzerinde durdum. “Pink is Punk” yazılı trikoyu görünce çok hoşuma gitti. Altına da çok moda olan işlemeli kot etekle kombinledim. Altına beyaz bir sneaker giymenizi öneririm.

Yine aynı kot etek fakat ikinci kombin. Bu kot o kadar kullanışlı ki kendisinden ayrılamıyorum. Üzerine “Not Today” yazılı trikoyla kombin yaptım. Bere temsili fakat siz de yazımdaki renklerde bir aksesuarla sıra dışı bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Oversize modasına şık bir bakışla kombini oluşturdum. Rahatlıkla şık yerlere uyum sağlayan bu kot ceket müthiş. Elbisenin üstündeki minik taşlar ve elbisenin modeli benim favorim. Bu elbiseyle en şık siz olacaksınız.