Hem Sahada Hem Sokakta Şık!

Erkekler için giyim gerçekten önemli bir konu. Ancak, erkeklerin yaptığı seçimler bazen felaket olabiliyor. Bu durumdan dolayı stil ikonu sporcuların giyimleri hemen hemen dünyanın her yerindeki erkekler için birer örnek oluyor ve bu örneklere göre stillerini şekillendiriyorlar.

Tüm zamanların en iyi giyinen sporculardan birkaçını yazdık. Bakalım sizin en beğendiniz hangisi olacak?

David Beckham

En iyi tarza sahip erkekler listesinin belki de vazgeçilmezi olan David Beckham. Giyim tarzıyla biz erkeklere bir rol model görevi gören David Beckham, seçtiği kombinler olsun giydiği kıyafetler olsun her zaman iyi görünmeyi başarıyor.

Muhammad Ali

Bu sefer biraz eskilere gidiyoruz ve gelmiş geçmiş en başarılı boksçulardan birisi olan Muhammad Ali karşımıza çıkıyor. 60’lar ve 70’ler zamanında kariyerinin parlak dönemlerinde sadece yaptığı boks değil, dünya görüşü ile de çok fazla göz önüne çıkıyordu ve o zamanlar için belki de en şık giyinen insanlardan birisiydi.

LeBron James

Basketbol tarihine damga vuran bir oyuncu olan LeBron James. Sıradışı giyim ve kendi orijinal tarzı ile erkekler için başka bir ilham kaynağı.

Usain Bolt

Karşımızda dünya üzerindeki en hızlı insan var. Bazen klasik ve şık bazen de parlak renkli ve sıra dışı olan Usain Bolt, yarattığı bu giyim tarzıyla en az kendisi kadar hızlı moda dünyasına ayak uydurmayı başarıyor.