Hava Isındıkça Kombinler Ferahlasın!

Hava çok sıcak! Bu konuda yapabileceğimiz en doğru şeyse havaya uygun giyinmek ve bir yandan güneşten korunurken diğer yanda şıklığımızı en iyi seviyeye taşımak. Denim şortlardan uzun elbiselere kadar alternatif çok ama itiraf edelim evde kaldığımız uzun zamanlar boyunca gardırobumuzdaki harikaları unutmuş olabiliriz. Biraz hatırlamaya ne dersiniz?

Gömlek + Jean şort

Özellikle batik desenli bir gömlek bu sezonun olmazsa olmazı! Denim şort ve hasır espadrillerle hafta sonuna muhteşem bir kombinle başlayabilirsiniz.

Uzun elbise + Snekaers

Şöyle ferah, geniş, vücudunuzu rahat bırakmış bir elbise ve altına bir çift spor ayakkabı ile atlatamayacağınız sıcak dalga yok!

Keten üstüne keten

Keten gömlek, keten şort ya da pnatolon hatta tek başına keten elbise! Ketenden yapılmış her şey kavrulan havada biraz daha rahat hissetmenizi sağlayacak. Stilinizin mükemmel görünmesi de cabası.

Tek omuz bluz + Midi etek

Midi etekleri ne kadar çok sevdiğinizi biliyoruz! Bu yaz onlar olmadan geçmez. Renkli ya da desenli dikkat çeken bir eteği, sade bir crop top ya da tek omzu açık bluzlarla tamamlayabilirsiniz.

Mini elbise + Mini topuklular

Kısacık bir elbise yaz partilerinin olmazsa olmazı! Geçtiğimiz birkaç yılın en popüler topukluları kitten heels sandaletlerden birini giyerseniz sizden daha şık kimseyi görmeyeceğinize emin olabilirsiniz.