HANGİ TATİLDE, NE GİYMELİSİNİZ? KADINLARA ÖZEL ÖNERİLER

Söz konusu tatil olunca, o güzel günler yıl boyunca büyük bir hevesle bekleniyor. İster tatilinizi dağ evinde yalnız başınıza geçirin, ister güney sahillerinin en popüler beach’lerinde arz-ı endam edin; karar sizin, keyif de sizin. Fakat siz yine de tatile çıkmadan önce her konsepte uygun önerilerimize göz atın:

1. Deniz Tatili

Deniz suyunun vücudunuzdaki tüm elektrolitleri nötrlediğini unutmayın. Renkli ürünler tercih etmeniz deniz tatilinizde size enerji verecek diğer bir unsur olacak.


2. Outdoor Tatili

Kamp yapmak bir eziyet değil, tam tersine bir meziyet! Kendinizi doğaya atıp oksijenin başınızı döndürmesine izin verin; yeşilin tadını çıkarın.

3. Kültür Tatili

İtalya’nın tarihi sokaklarında ve binalarında geçmişe yolculuk yaparken Akdeniz insanının sıcaklığını ruhunuzda hissedin!


4. Balayı Tatili

Romantik bir balayı tatilinde kırmızı renkte bir elbiseyle baş döndürüp bu özel anların keyfini çıkarın.

5. Sportif Tatil

Tatil sizin için yan gelip yatma yeri değil ise kendinizi serin sulara bırakıp su altındaki canlılarla tanışma fırsatını yakalayın!


6. Kısacık Tatil

Şehirden kaçarken bir sırt çantasına ne doldurabiliyorsanız doldurun; fakat önemli ihtiyaçlarınıza öncelik vermeyi unutmayın!

7. Çocuklarla Tatil

Çocuklarla tatil yapmanın zorlukları olduğunu biliyoruz; fakat onlarla havuza ve denize girerken siz de kendinizi çocuk hissetmeyecek misiniz?


8. Şehirde Tatil

Şehrin en güzel sokaklarını gezerken kulaklığınızı takıp kendinizi müziğe kaptırın ve henüz keşfetmediğiniz sokaklarda kaybolun!

ÖNEMLİ: Ürünleri satın almak için görsel üzerindeki sepetlere tıklayın!

Stilinizi Seyahat Çantanızla Tamamlayın!

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Gündüzden Geceye Tatil Stili Önerilerimizi Keşfedin!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=5902″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Hangi Tatilde, Ne Giymelisiniz? Erkeklere Özel Öneriler” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=6345″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]