Erkeklere Özel: Hangi Tatilde, Ne Giymelisiniz?

Söz konusu tatil olunca, o güzel günler yıl boyunca büyük bir hevesle bekleniyor. İster tatilinizi dağ evinde yalnız başınıza geçirin, ister güney sahillerinin en popüler beach’lerinde arz-ı endam edin; karar sizin, keyif de sizin. Fakat siz yine de tatile çıkmadan önce her konsepte uygun önerilerimize göz atın:

1. Deniz Tatili

Deniz, güneş, kum… İşte bütün mesele bu! Keyifli bir tatil için ihtiyacınız olan tek şeyin basit ama etkili parçalar olduğunu unutmayın.

2. Outdoor Tatili

Tatil fırsatınızı doğayla iç içe, gürültüden ve kargaşadan uzak bir destinasyonda değerlendirmeniz yeniden doğmuş gibi hissetmenizi sağlayabilir. Ağaç ev, dağ evi ya da yalnızca küçük bir çadır; seçim sizin.

3. Kültür Tatili

Yolunuz İtalya’ya düşerse – ki bizce mutlaka düşmeli –Rönesans esintileri sizi de etkisi altına alacak. Tarihi sokaklarda yol iz bilmeden özgürce dolaşmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

4. Balayı Tatili

Hayatınızda bir kere balayı tatiline çıktığınızı varsayarak bu özel anların keyfini çıkarmanız gerektiğini düşünüyoruz. Romantizmin doruklarında unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor.

5. Sportif Tatil

Rafting, wakeboard ya da sörf, enerji içimizde! Tatilde bile spordan kopamıyorsanız, doğru sporlarla bu aktiviteyi keyifli bir hale dönüştürmek sizin elinizde. Bırakın dalgalar sizi esir alsın.

6. Kısacık Tatil

Hafta sonu, kısa bir kaçamak için bile olsa, şehirden uzaklaşmak gerçekten dinlendirici olabiliyor. Önemli ihtiyaçlarınızı bir çantaya doldurup yola koyulmanın tam zamanı!

7. Çocuklarla Tatil

Kabul edelim, çocuklarla tatile çıkmak biraz yorucu olabiliyor. Yine de içinizden çocuklarla oturup kumdan kale yapmak geliyorsa eğlencenin tadını çıkarın.

8. Şehirde Tatil

Şehrin büyüsüne kapılmaya hazır mısınız? Belki de daha önce yüzlerce kez gördüğünüz manzaraya bir kez de farklı bir gözle bakmayı deneyin. Unutmayın, sokakta her zaman hayat var.