Halloween Makyajına İlham Veren Filmler

Cadılar Bayramı ya da herkesin bildiği adıyla Halloween, kutlayanlara yaratıcı olma şansı veren en özel günlerden biri. Düşünsenize, istediğiniz her şey veya herkes olabilirsiniz. Bu konunun en başarılı ünlü ismi Heidi Klum, her sene verdiği Halloween partilerinde tanınmayacak hale gelip herkesi şaşırtmayı başarıyor. Kimi için korkunç kimi için seksi olmak anlamına gelse de genel olarak Türkiye’de kostüm yerine makyajla fark yaratmak daha sık tercih ediliyor. Biz belki şeker mi şaka mı diye kapı kapı gezen kostümlü çocukları göremiyoruz ama içindeki çocuğu beslemeyi ihmal etmeyen herkese hem korkunç hem de yapması keyifli makyaj önerilerimizle ilham veriyoruz!

İlham filmi: Venom

Tom Hardy’nin başrolde yer aldığı Venom, korkunç ve rahatsız edici bir görünüme sahipti. Yani tam Halloween için aranan temaya uygun!

İlham filmi: It

Jamie Genevieve, It filmindeki Pennywise isimli palyaçonun makyajını tekrar ediyor. Korku filmleri en kolay ulaşılabilen ilham kaynakları olmaya devam ediyor.

İlham kaynağı: İskeletler

En klişe Halloween temasına buyurun bir de buradan bakın. Geçen yılın skandallarla ünlü ismi James Charles, Kylie Jenner’a Halloween makyajı yapıyor.

İlham filmi: Harry Potter

Duygu Özaslan, Harry Potter’dan ilham alarak tüm binaların makyajlarını yapmıştı. Siz de önce hangi binaya ait olduğunuzu bulup ardından o binanın makyajını yapabilirsiniz.