Güç Dengelerinin Değişeceği Bir Yıl: 2019

2019’un ilk aylarını geride bıraktık bile! @astrologelvan’ın Morhipo MAG okurları için hazırladığı 2019 yorumlarını hatırlamaya ve alışveriş listenizi burcunuzun yorumlarına göre oluşturmaya ne dersiniz?

Astrolog Elvan Yarma

2018 çoğumuzu feleğin çemberinden geçirdi. Ruhlarımızı terbiye etti, egolarımızdan vurdu bizi. Şimdi ise göksel enerjiler sevgiye, aile olmaya, vatanseverliğe, yardım etmeye yönlendiriyor. Ve bireysellikle beslenenleri ya da bağlarından bir türlü kurtulamayanları sınıyor.  Dünya üzerinde güç dengelerinin değişeceği bir yıla merhaba diyoruz!

Jüpiter Akrep burcuyla vedalaştı ve 2 Aralık 2019 yılına kadar Yay burcunda kalacak! Ve Ay düğümleri Yengeç – Oğlak aksında geçti. Gökyüzündeki Güneş ve Ay tutulmaları artık en çok Oğlak, Yengeç, Koç ve Terazi’leri dönüşüme hazırlayacak, diğer burçlar da elbet iyi kötü nasiplenecekler.

Hadi size güzel haberler de vereyim! 2019 yılında Venüs ve Mars retrosu yok. Doğum haritalarında Venüs ve Mars’ı ileri harekette olanlar için daha keyifli bir yıl geliyor. 2019 yılında Jüpiter de Yay burcuna geçtiği için bol bol sosyalleşecek, yolculuk yapacak ve yeni insanlarla tanışıp ruhumuzdaki kasvetli havayı bir nebze dağıtacağız.

Tabii beş önemli tutulma var, bunları da es geçmemek lazım, Oğlak Yengeç aksındaki tutulmalar tüm dünyadaki para ve güç dengesini kökünden sarsacak değişimleri beraberinde getirecek. Yılın ilk tutulması 6 Ocak’ta Vega sabit yıldızının aktif olacağı bir tutulma olduğundan 2019’un ilk yarısında dünyaca bilinen bir devlet adamının ölümü sarsıcı olabilir. Ayrıca otorite ve güç dengeleri değişeceği için siyasi güç yerine kendi ülkesini düşünerek hareket eden liderler kazanacak. Ülkeler arasında yeni finansal güç ortaklıkları devreye girecek gibi görünüyor çünkü yılın ilk yarısında para piyasalarında epey hareketlilik söz konusu.

Şu tarihleri not edin;

6 Ocak 2019’da Oğlak burcunda Güneş tutulması

21 Ocak 2019’da Aslan burcunda Ay tutulması

2 Temmuz 2019 Yengeç burcunda Güneş tutulması

17 Temmuz 2019 Oğlak burcunda Ay tutulması

26 Aralık Oğlak burcunda Güneş tutulması

KOÇ BURCU 2019 YORUMU: KARİYERDE KRİTİK DÖNEM!

Jüpiter Yay size bolluk, bereket getirecek bu sene Koç’lar, yeni eğitimlere başlayabilir, bol bol seyahat edebilirsiniz. Uranüs’ün Mart ayına kadar Koç burcunda olmasından dolayı baş ağrıları migrene dikkat! Ocak başından itibaren Venüs’ün Yay burcuna geçmesi ile aşk enerjisi yükselecek. Gözünüzü dört açın, hatta bir yolculuk sırasında pat diye aşık olabilirsiniz!

Bu seneki tutulmalar iş ve kariyer alanında sizi sınayacak. Satürn ve Pluto’nun Oğlak burcundaki seyri otorite konumundaki kişilerle çatışmalara yol açabilir, sivri olmamaya dikkat edin zaten bu sene tutulmalar siz öğrenemeseniz de öğretecek! Özellikle aile ve işle ilgili sorumlulukları artacak ve bu alanlarda sınanıp dönüşecekler.

Ocak ve Şubat aylarında kendinizi oldukça enerjik hissedebilirsiniz.  Fazlaca sorumluluk ve iş temposunda artış söz konusu. Bazı Koç’lar bu sene taşınacak ve iş değiştirecek. Kendi işlerini de kurabilirler.

Mart ayına dikkat edin, Balık burcundaki Merkür retrosu arkanızdan dönen dolapları görmenizi sağlayacak! Ve sırlar açığa çıkacak. Ani rahatsızlıklara da açık bir ayda olacaksınız. Mart ve Nisan aylarında fazla para harcayabilirsiniz, dikkatli olun. Mayıs ayında dış görünüşünüzle ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Çevrenizin kalabalıklaşacağı ve çekiciliğinizin artacağı bir döneme gireceksiniz, ışıldayın!

Haziran’dan itibaren maddi gelirlerinizde artış olabilir. Yatırımlarınızı doğru değerlendirirseniz kar edebilirsiniz. Temmuz Ağustos ayları hareketli geçecek, bol bol yolculuk yapabilirsiniz.

Ağustos gibi eski aşklar dönebilir dikkat! Ama ne diyoruz; retroyla gelen retroyla gider. O sebeple Temmuz ayında dönen ex’lere şans vermek uzun vadede işinize yaramayabilir. Yazın oldukça sosyal olacaksınız. Ağustos ayında yeni tanıştığınız kişiler hayatınızda önemli roller oynayabilir.  Ağustos’tan Ekim ortasına kadar sağlığınıza dikkat edin! Kasım ayındaki Merkür retrosu sinirlerinizi zıplatabilir, ani kararlar almayın. Aralık’ta daha şanslı etkiler hissedeceksiniz, iş yeriyle ilgili değişim ya da terfi gelebilir.

Koçlara özel alışveriş önerisi; 

2019’da kariyerine odaklanacak ve büyük atılımlar yaşayacak olan Koç burçları için önerimiz XXL çantalar. İçine ne koysanız alan, hatta zaman zaman içine bir koyduğunuzu bir daha bulamadığınız kadar büyük çantalardan bahsediyoruz!

BOĞA BURCU 2019 YORUMU: NEFES ALACAĞINIZ BİR YIL GELİYOR!

Boğa burçları yılın ilk ayları dışında nefes alacak, rahatlayacak burçlardan. 2 yıldır oldukça zorlandılar şimdi uzun soluklu adımlar atma vakti Boğa’lar için. 2 yıldır sınandıkları konuların meyvelerini toplayacaklar. Kimi yeni bir eğitime başlayıp hayatını değiştirebilir. Kimi yurt dışına yerleşebilir. Mahkemelerle ilgili de gelişmeler söz konusu bu sene. Uzun zamandır sürümcemede olan davalar sonuçlanabilir. Bu sene Boğa’lar sık sık seyahat edecek.

Evli Boğa’ların eşlerinin maddi durumlarıyla ilgili yaşayacakları yeni gelişmeler kapıda. Yılın ilk aylarında gelirleri artabilir. Boğa’lar bu sene ortak yapacakları işlerden oldukça kazançlı çıkabilir. Şubat’ın ikinci yarısında kadar biraz halsiz ve huzursuz hissedebilirler kendilerini. Çünkü Mars Koç’ta iken özellikle Yükselen Boğa’lar kafaları karışık, bitkin ve gizli düşmanlıklara açık hale gelecekler. Şubat’ın 2. Yarısından sonra daha üretken ve rahat hissedecekleri bir döneme girecekler.

Venüs’ün de Mart başına kadar Oğlak’ta ilerlemesi Boğa’lara bereket ve kazanç sağlayacak. İkili ilişkiler ve aşk konusunda şansları yaver gidecek. Mart ayında ise işle ilgili uzun zamandır bekledikleri olumlu haberleri alabilirler. Yeter ki Merkür’ün Balık burcundaki retrosuna dikkat etsinler! Yöneticileriyle kurdukları iletişim çok önemli olacak. Daha önceden kaçırdıkları fırsatlar gelebilir.  Nisan ve Mayıs aylarında gizli yardımlar alabilirler. Şifalanacakları bir dönem olacak. Mayıs başından itibaren oldukça göz önünde olacaklar ve yeni işlere imza atabilecekler. Çoğu Boğa burcu bu yıl ev değiştirebilir, ev satın alabilir ya da taşınabilir. Kardeşleriyle ilgili birtakım problemler yaşayabilirler.

Bahar aylarında ekstra harcamalara dikkat etmeliler. Haziran ayında elleri bollaşacak, maddi gelirlerinde artış görülebilir. Temmuz ayında yolculuklarda kazalara açık bir dönem yaşayacaklar, dikkatli olmalılar. Ağustos sonundan Eylül ortalarına kadar aşk hayatları oldukça canlanacak. Bebek bekleyen Boğa burçları bu aylarda güzel haberler alabilir. Ekim ve Kasım aylarında sağlıklarına ekstra dikkat etmeliler! Kasım ayındaki Merkür retrosu evli Boğa’lar için eşleriyle yaşayacakları tartışmalara gebe. Sabretmelerini öneririm çünkü Aralık ayında sorun kendiliğinden çözülebilir. Ortaklaşa yapılacak işler ve sorumluluğun bölüşülmesi  Kasım’dan itibaren Boğa’ları rahatlatacak.

Boğalar için hediye önerisi;

Bu sene sık sık seyahat edecek olan Boğalar için önerimiz elbette pratik bir valiz. Tatil için bavul hazırlama seremonisi her zaman iyi niyetle başlar ve senelerdir giymediğiniz parçaları bile valize koymanızla son bulur. Morhipo MAG’de sizin için hazırladığımız pratik valiz hazırlama rehberine bu yıl her zamankinden çok ihtiyacınız olacak sevgili Boğalar!

İKİZLER BURCU 2019 YORUMU: EVLİLİK ÇANLARI SİZİN İÇİN ÇALIYOR!

Maddi gelirlerinin değişeceği bir yıla giriyor İkizler burçları. Tutulmalar, para akışınızda büyük bir değişim getirecek. Jüpiter Yay döngüsü evli İkizler’e şifalanma getirecek. Bekar İkizler burçları ise bu yıl evlilik teklifi alabilirler, hazır olun! Krediler ve bankalarla ilgili sorun yaşayabilirsiniz, sonuçlanması gereken bir davanız varsa bazı aksaklıklar yaşanabilir. Sağlıkla ilgili sorunlar konusunda dikkatli olun. Bu sene hastanelerle uğraşabilirsiniz.

Ocak ayında evlilik ve ortaklıklarla ilgili şifalanmanız olacak, üzerini örttüğünüz problemleri çözme fırsatı sunacak size gökyüzü. Şubat ortalarından itibaren huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Mart ayındaki Merkür retrosu sizi oldukça etkileyecek ve kendinizi tartışmalar ve yanlış anlaşılmalar içerisinde bulabilirsiniz, uykusuzluk çekebilirsiniz. Sakin kalmaya ve ani kararlar vermemeye bakın. Nisan ayı itibariyle derin bir soluk alacaksınız ve sahneye çıkacağınız, göz önünde olacağınız bir dönem başlayacak. Mayıs ortasından itibaren Temmuz başına kadar ekstra harcamalara ve para kayıplarına dikkat! Temmuz ayında tutulmaların da etkisi ile maddi konularda rahatlamanız başlayacak. Yaz aylarını iyi değerlendirin. Kariyerinizde yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Eylül ayında programınız oldukça yoğun olacak. Bu tempo bir miktar yorabilir sizi, sağlığınıza dikkat edin. Aşk hayatınız Eylül’de renklenmeye başlayacak ve Ekim ayında keyfiniz oldukça yerinde olacak.

Bekar İkizler sonbaharda aşık olabilir, evlenebilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir. Kasım ve Aralık ayında sağlık problemlerine dikkat edin. Eski problemlerin gün yüzüne çıkacağı, ertelediğiniz işlerin birikeceği bir dönem olacak, Ekim ayında önleminizi almakta fayda var.

Aralık ayında ortaklıklar, ikili ilişkiler, eşin gelirlerinde iyileşmeler görülecek. Bu sene Jüpiter Yay enerjisini doğru kullanan İkizler burçları kazançlarını arttıracak.

İkizler için alışveriş önerisi;

Bu sene aşkta keyifli, evlilik konusunda şanslı burcumuz ise İkizler. Paco Rabanne Lady Million Lucky, aşk yılında İkizler kadınına şans getirmek için  üst notasında gül, orta notasında ahududu ve alt notasında sandal ağacı esansları taşıyor.

YENGEÇ BURCU 2019 YORUMU: DEĞİŞİM VAKTİ!

Ve geldik tutulmaların baş kahramanı Yengeç burçlarına! Değişime hazır mısınız? Çünkü fiziksel görünümüzden tutun, ilişkilerinize, hayata bakış açınıza birçok konuda değişim kapıda. Birçok Yengeç burcu bu seneyle birlikte ilişkilerinde ciddi kararlar alacak. Evlilik kararı alabilirsiniz. Evli Yengeç’ler ise eşleriyle problem yaşayabilir ve evlilikte daha fazla sorumluluk alma durumunda kalabilir. Evliliklerinin sınanacağı ve öteledikleri problemleri çözmelerinin gerektiği bir yıl Yengeç burçlarını bekliyor.

Yılın ilk ayları var olan sağlık problemlerinde şifalanma yaşayabilirler. Yeni tedavilere başvurabilirler. Şubat ayı Yengeç burçları için evlilikle ilgili ciddi kararlar alabilecekleri bir ay olacak gibi gözüküyor. İşle ilgili destek alabilirler ve yeni ortaklıklara imza atabilirler.  Mart ayında çözülmemiş problemleri çözmek için fırsatları olacak Yengeç’lerin. Planladıkları yolculuklarda aksiliklerle karşılaşabilirler. Erteleme ve iptallerle uğraşabilirler. Nisan ve Mayıs aylarında oldukça yorulacakları ve koşturacakları bir süreç içerisine girecekler. Mayıs ortalarına kadar gizli düşmanlıklara ve aniden çıkabilecek hastalıklara karşı açık konumdalar. Sinirleri biraz yıpranabilir. Temmuz ayı ile birlikte çoğu Yengeç hayatlarıyla ilgili önemli kararlar alacaklar. Kötü giden bir evlilik sonlanabilir, imajlarıyla ilgili değişime gidebilirler ya da iş hayatında ortaklarıyla sorun yaşayıp, nokta koyabilirler.

Ama her değişim yeni kapılar açar unutmayın. Temmuz ayında beklenmedik harcamalar kapıda. Önleminizi almanızı ve öncesinde birikim yapmanızı tavsiye ederim. Aşk enerjisini yaz aylarında üzerinize çekmeniz çok kolay olacak çünkü ışıldayacaksınız!

Ağustos ve Eylül ayları bol bol yolculuk yapacağınız aylar, keyfini çıkarın ve tutulmaların sizi yıpratmasına izin vermeyin. Nefes almanızı sağlayacak tatiller yaratın kendinize. Eylül ve Ekim aylarında ev değiştirmeniz ya da evinizle ilgili masraflarınızın artacağı bir döneme gireceksiniz. Ayrıca Ekim ayında aşık olabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Kasım ayında yakın arkadaşlarla ya da partnerinizle sorun yaşamanız muhtemelen. Kıskançlıklar ve entrikalar ana konunuz olacak! Yılın son ayı da Yengeç’lerin evliliğe adım atabilecekleri bir döneme giriş olabilir.

Yengeçler için alışveriş önerisi;

2019’da fiziksel görüntüsünden ilişkilerine, hayata bakışından kariyerine kadar pek çok konuda değişimi kucaklayacak olan Yengeçler bu yıl ayaklarını yere sağlam basmalı! Yengeç burçları için önerimiz güçlü adımlarını destekleyecek bir çift sneaker.

ASLAN BURCU 2019 YORUMU: SÜRPRİZ AŞKLAR KAPIDA!

Geçtiğimiz 2 yıl boyunca oldukça yorulan Aslan burçları bu sene ödüllerini alacaklar. Jüpiter Yay’ın etkisiyle aşk enerjileri yükselecek. Bekar olan Aslan’ların hayatına sürpriz bir aşk gelebilir. Tadını çıkarın! Yakın arkadaşlarınızla ilgili sınandığını konularda artık ödüllerinizi alma vakti. Bol bol sosyalleşeceğiniz ve eğleneceğiniz bir yıl başlıyor.

Aslan burçları gizli olan her ne varsa hayatlarında açığa çıkacağı bir yıla giriyor. Gözünüzü ve kulağınız dört açın. Ve sağlığınızla ilgili hiçbir problemi ertelemeden çözmeye bakın.

Ocak ve Şubat aylarında Aslan’lar yeni bir ilişkiye başlayabilir. Evli Aslan’lar Mart ayı itibariyle sorunlarını çözmeye yönelecekler. Para konusunda beklediğiniz ödemeler Mart sonunda gelebilir. İşle ilgili koşturmacanız artacak. İş değiştirebilirler, sorumlulukları artabilir. Nisan ve Mayıs aylarını iyi değerlendirin. Mayıs sonu ve Haziran’da bilinçaltınıza attığınız konularla yüzleşmeniz gerekecek. Hazır olun. Temmuz itibariyle erteledikleri sorunları çözebilecekler. Biraz yorsa da yüzleşmekten korkmayın.

Temmuz sonuna doğru aşk enerjiniz oldukça yükselecek, çevrenizde oldukça popüler olacağınız bir sürece gireceksiniz. Ayrıca çocuk bekleyen Aslan’lar yılın ikinci yarısında çocuk sahibi olabilir.

Eylül’den itibaren yolculuklarınız artacak, taşınabilir ya da yabancı ülkelerden iş fırsatı elde edebilirsiniz.  Ekstra masraflara dikkat. Kasım’daki Merkür retrosu ilişkilerle ilgili sorunlara gebe, ani kararlar vermemeye bakın.

Aslanlar için alışveriş önerisi;

Aslan burçları bol bol sosyalleşeceği ve eğleneceği bir yıla başladı bile! Tüm yılı ışıltılı ve gösterişli geçirmeye hazırlanan Aslanlar için önerimiz Morhipo x Sudietuz koleksiyonundan fiyonk kemerli kadife elbise!

BAŞAK BURCU 2019 YORUMU: HAYATINIZDA KALICI ADIMLAR ATMA VAKTİ!

Başak burçları aileleriyle ilgili şifalanma yaşayacakları, taşınabilecekleri ev sahibi olacakları bir yıla giriyorlar.  Tutulmalarla arkadaş çevreleri değişecek, eleyecekleri ve sorunlu arkadaşlıklara çözüm bulacakları, aşk ilişkilerinde önemli ve uzun vadeli kararlar alacakları bir dönem onları bekliyor. Yabancı bir ülkeye taşınma, yabancı biriyle evlenmeleri olası. Yeni bir eğitime başlayabilirler. Tutulmalar Başak’ları destekleyecek enerjiler barındırıyor. İlişkisi olan Başak’lar bu sene evlenebilir. Bekar Başak’ların da evliliğe daha sıcak bakacağı bir yıl.

Satürn Oğlak döngüsü Başak’lar için emeklerinin karşılığını alacağı bir sürece işaret ediyor.

Şubat ayı itibariyle aşk enerjileri çok yüksek, karşılarına evliliğe bakış açılarını değiştirecek bir partner çıkabilir. Yılın ilk ayları oldukça sosyal olacaklar. Mart ayı itibariyle çözülemeyen sağlık problemleriyle ilgili şifa bulabilirler. Mart, Temmuz ve Kasım’da iletişim problemlerine dikkat!

Mayıs ve Haziran aylarında işleriyle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirler. Temmuz ve Ağustos ayları Başak burçlarını zorlayabilir, arkadan dönen dolapları öğrenebilirler ve hayal kırıklığına uğradıklarını hissedebilirler.

Eylül ayından itibaren ışıl ışıl parladığınız bir dönem başlayacak. Karlı yatırımlar yapabilir ve parasal alanda güzel gelişmeler yaşayabilirler.

Başaklar için alışveriş önerisi;

2019’da taşınacak veya ev sahibi olabilecek burçların başında Başaklar geliyor. Erkenden havaya girmeye, eviniz için hazırlık yapmaya ne dersiniz? Bu sıcacık battaniye bir Başak’ın detaycı ve fonksiyonel döşeyeceği evinde doğal bir ambiyans yaratmak için harika bir seçim.

TERAZİ BURCU 2019 YORUMU: SORUMLULUKLARA HAZIR OLUN!

Bu sene yaşanacak tutulmalar, Terazi’leri biraz zorlayacak. Özellikle Ocak ve Temmuz ayındaki tutulmalar aileleriyle ilgili sorumluluk alacakları ve sağlık problemleriyle uğraşabilecekleri sürece işaret ediyor. İş yükünüz de artabilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz ya da iş yerinde mevcut sorunlara çözüm üretmek durumunda kalabilirsiniz. Değişip, sorumlulukları kabul ettiğinizde uzun vadede güzel etkiler alacaksınız.

Ocak ve Şubat ayları ikili ilişkilerde Terazi’leri zorlayabilir. Fevri davranmamaya dikkat edin. Duygularınızı ifade etmeyi öğreneceğiniz bir yıl sizleri bekliyor. Nisan sonrasında yolculuklarınız oldukça artacak ve alacağınız bir eğitim size başka kapılar açabilir. Evli Terazi’ler, Nisan ve Mayıs aylarında evlilikleriyle ilgili şifalanma yaşayacaklar. Ani ameliyatlar söz konusu olabilir, ertelemeyin.

Haziran ve Temmuz ayları oldukça hareketli geçecek. Çok koşturacaklar. Temmuz sonu ve Ağustos ayında hayatlarıyla ilgili daha güçlü adımlar atacaklar. Eylül ayında sağlıkla ilgili problemlere dikkat, ayrıca gizli düşmanlıklara açık bir konumda olacaksınız. Eylül sonunda daha olumlu bir sürece gireceksiniz. Önüne gelen fırsatları iyi değerlendirin.

Teraziler için alışveriş önerisi;

Hareketli bir yıl geçirecek ve tüm sorunların üstesinden diplomatik, yapıcı yaklaşımıyla gelecek olan Terazilere şimdiden kolay gelsin! Stresli ve zor anlarda kendinizi rahatlatmak için en iyi çözüm harika bir göz çevresi nemlendiricisiyle cildinizi şımartmak!

AKREP BURCU 2019 YORUMU: BOLLUK VE BEREKET ENERJİSİ SİZİNLE!

2019 yılında rahat bir nefes alacak bir diğer burç Akrep’ler! Tutulmalar ve Jüpiter’in Yay geçişi bu sene Akrep’lerin maddi sıkıntılarına iyi gelecek ve elleri bollaşacak. İyi yatırımlar yapabilirler, fırsatları değerlendirin. Kardeşlerinizin hayatında bir sorun varsa çözüldüğüne tanık olacaksınız.

Yılın ilk ayları baş ağrıları ve sağlık problemlerinizi tetikleyebilir. Bitmesi gereken ne varsa bitirip, yoluna devam eden Akrep’ler kazanacak. Mart ayı itibariyle Uranüs’ün Boğa burcuna geçişi bekar Akrep burçlarını ani evlilik kararları almaya itebilir. Evlilikleriyle ilgili problem yaşayan Akrep’ler ise bu sene evliliklerini sonlandırmak isteyebilir.  Ortaklıklardan yana da temkinli olmakta fayda var.

Nisan ve Mayıs aylarında hesapta olmayan harcamalara ve para kayıplarına dikkat edin. Mayıs ayı itibariyle şehir değiştirme, taşınma ve yeni bir eğitime başlama gündeminize gelebilir. İş hayatında üreteceğiniz dönemler ise yaz ayları olacak. Otorite savaşlarına dikkat ederseniz kazançlı çıkacaksınız.

Ekim ve Kasım aylarında, birilerinin sırları ortaya çıkabilir, düşmanlarınızı fark edebilirsiniz ve yeni adımlar atabilirsiniz. Zihniniz karışık olacak ani kararlar vermemeye dikkat edin ve gözlemleyin. Karlı ortaklıklar yapabilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını alacaksınız Kasım sonrasında.

Akrepler için alışveriş önerisi;

Yeni yıl onlara yeni sürprizlerle geldi. Bu sene kazançlı çıkacaklar! 2019 yılında harika yatırım fırsatlarını değerlendirecek olan Akrep burçları için yepyeni bir cüzdan bolluk ve bereketi karşılamanın en güzel yolu!

YAY BURCU 2019 YORUMU: HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE HAZIR OLUN!

Hep dört ayak üzerine düşen Jüpiter’in şanslı çocukları Yay burçları! Hayatınızda yeni adımlar atmaya hazır mısınız? Bu sene eliniz bollaşacak, karşınıza yeni fırsatlar çıkacak, hayatınızla ilgili yepyeni kararlar alabilirsiniz ayrıca bu sene kilo alımına dikkat!

Satürn Oğlak süreci yaşandığı için başkalarından gelecek para akışı artacak, ortaklıklardan faydalanmanızı tavsiye ederim. Uzun vadeli projelere adım atabilir ve ortak kazançlarda artış yaşayabilirsiniz. Harcamalarınız da artacak, dikkatli olmakta fayda var.  Bilgiyi doğru kullanan Yay’lar bu sene kazanacak. Beklediğiniz bir dava varsa sonuçlanabilir.

Ocak, Nisan ve Mayıs aylarında Venüs’ün konumu Yay’lara yeni fırsatlar getirecek. Aşk hayatlarında hareketlilik görülecek, çok sosyalleşecekler ve yeni arkadaşlıklar edinecekler. Mart ayında, boyun boğaz, kemiklerle ilgili sağlık problemlerine dikkat etmekte fayda var. Mayıs ve Haziran ayları parasal anlamda durgun geçebilir, yılın ilk aylarında kazançlarınızı doğru değerlendirirseniz sıkıntı çekmezsiniz.

Eylül ayından itibaren iş hayatları oldukça yoğun geçecek, güzel işbirlikleri yapabilir ve iyi paralar kazanabilirler.  Aralık ayında ani rahatsızlıklara açık olacaksınız, düşmanlarınıza karşı dikkatli olmalısınız zarar görebilirsiniz. Jüpiter Yay’ın 12 yılda bir sunduğu bolluk, bereket fırsatını bu sene iyi kullanmanızı tavsiye ederim. Sürüncemede olan ve sizi zorlayan bazı süreçlerin bu sene kendiliğinden çözüldüğünü görebilirsiniz.

Yaylar için alışveriş önerisi;

Özgür ruhlarının peşinden gitmeyi seven Yaylar bu yıl harekete devam etmeli. Bu sene kilo alımına çok dikkat etmesi gereken Yaylar şimdiden işi sıkı tutup spora başlasa iyi olur! Harekete geçmenin tam zamanı.

OĞLAK BURCU 2019 YORUMU: DEĞİŞİME DİRENMEYİN!

2019’un baş aktörlerinden Oğlak burçlarını değişim rüzgarları bekliyor. İmajınızda değişime gitmek isteyebilirsiniz, evli Oğlak’lar eşlerinin işleriyle ilgili sınanabilir. Ailesel sorumluluklarının artacağı bir yıla giriyorlar. Bekar Oğlak’ların hayatı da bu sene oldukça değişecek. Evlilik kararı alabilirler, yeni bir iş ortaklığına adım atabilirler. Arkalarından dönen dolapların açığa çıkacağı, hiçbir şeyin gizli kalmayacağı bir yıla giriyorsunuz, gözünüzü dört açın. Rüyalarınız da bu sene haberci olacak.

Yılın ilk ayları yolculuklar söz konusu. İş değişimi de gündeme gelebilir. Ama bu değişim uzun vadede size iyi gelecek. Aile bireyleriyle ilgili problemlerle uğraşabilirsiniz. Nisan’dan itibaren ikili ilişkilerde fikir ayrılıkları söz konusu olacak, duygularınızı ifade ettiğiniz sürece kazanırsınız. Mayıs ayında sağlığınıza dikkat edin. Haziran ayı aşkla ilgili olumlu gelişmelere gebe. Sosyalleşmekte fayda var. Temmuz ayında ameliyatlarla sınanabilirler.  Ekstra harcamaları olacak. Evliliğinizde bir sorun varsa yaz aylarından itibaren çözüme ulaşabilir. Eylül ayından itibaren emeklerinin karşılıklarını alacakları bir döneme girecekler. Önemli iş anlaşmaları gündeme gelebilir. Ekim ayı oldukça yorucu geçebilir, çok koşturacaksınız ama karlı bir süreç olacak.

Aralık ayında uzun zamandır beklediğiniz bir terfi gelebilir, bu sene çalışan Oğlak’lar kazanacak!

Zaman akıp gidiyor ve bunun farkında olan Oğlaklar, daha planlı ve daha verimli olmak için ellerinden gelene yapacak. Yeni yılda zamanın en çok kıymetini bilecek burçların başında Oğlaklar geliyor. Zarif ve şık bir saat ile hem işlevsel hem de zamansız bir seçim yapmış olacaksınız.

KOVA BURCU 2019 YORUMU: YILIN EN POPÜLERİ!

Son yıllarda oldukça yıpranan Kova burçları için son bir tutulma kaldı Ocak ayında. Senenin başlarında sonlandırmanız gereken bir konu çözüme ulaşacak ve yeni bir başlangıca adım atacaksınız. Hayatınıza yepyeni insanlar girecek ve bu sene oldukça sosyalleşeceksiniz. Kova burçları için de bu sene aşk hayatı epey hareketli olacak. Bekar Kova’lar yeni bir ilişkiye başlayabilir, ilişkisi olan Kova’lar ise yılın ilk yarısında ilişkilerini gözden geçirecek.

Mart, Temmuz ve Kasım aylarında yeni tanışacağınız insanlara dikkat edin, eğer bu dönemde bir ilişkiye başlarsanız uzun süreli olmayabilir. İş ve kariyer hayatlarında yılın ilk ayları oldukça güzel gelişmelere gebe. Eve kapanmayın, yeni insanlarla tanışmak size bolluk ve bereketi de getirecek.

Mart ayından itibaren ışıldayacaksınız! Dış görünüşünüzle ilgili değişime gidebilirsiniz. Bahar ayları Kova’lara aşk ve ilişkiler konusunda iyi gelecek. Mayıs ayında süregelen ilişkilerde bazı pürüzler çıkabilir. Haziran ayında sağlık problemlerine dikkat! Özellikle kemik, kas, dişler ve kadın hastalıklarıyla ilgili kontrollerinizi ihmal etmeyin. Haziran sonundan itibaren kalbinizi onaracak gelişmeler yaşanabilir. Çocuk sahibi olmak isteyen Kovalar için Haziran ve Temmuz ayı sürpriz gelişmelere gebe. Ağustos’tan itibaren iş hayatında karlı adımlar atabilirsiniz. Eylül ve Ekim ayında programınız oldukça yoğun olacak ve çevrenizdeki insanlardan oldukça destek alacaksınız ve popülerliğiniz artacak.

Kovalar için alışveriş önerisi;

Kovalar için unutulmaz bir yıl olacak 2019’un her anını belgelemek isteyecekler! Eğlenceli bir fotoğraf makinesiyle her anınızı ölümsüzleştirmeye ne dersiniz? Gittiğiniz her yerde, yaşadığınız en özel anları bir bir kaydedin!

BALIK BURCU 2019 YORUMU: İŞ HAYATINDA BÜYÜK FIRSATLAR KAPIDA!

2019’daki tutulmalardan olumlu etkilenecek burçlardan sonuncusu da Balık’lar. Aşkı bulmak isteyen, çocuk sahibi olmak isteyen, yuva kurmak isteyen Balık’lar için güzel haberler getirecek 2019 yılı. Yeni iş tekliflerine de açık olmaları gereken bir yıl var önlerinde. Yöneticilerinizden destek alabilirsiniz, iş yerinde konumunuz değişebilir.

Ocak sonundan itibaren maddi harcamalarınız artacak, Nisan’a kadar birikim yapmanız zor görünüyor. Nisan ayından itibaren Balık’ların göz önünde olacakları bir süreç başlıyor. İkili ilişkilerde ciddi kararların alınacağı bir döneme giriyorsunuz. Hayatınıza yeni dostlar girecek, eski arkadaşlıklarla ilgili sınanabilirsiniz ve sonlanma yaşayabilirsiniz. Maddi olarak anlaşmalarda kandırılmamaya dikkat edin ve akıl alın. Mart ayında gelen yanlış bilgilere, alınganlıklara ve küskünlüklere karşı açık bir etkide olacaksınız. Dalgınlıklara dikkat edin.

Nisan ayından itibaren maddi gelirlerin artacağı süreç başlayacak. Ev değiştirmek isteyen Balık’lar Temmuz aylarından itibaren olumlu enerjiler altında olacaklar. Ağustos ayı aşk enerjisi oldukça yüksek. Yeni tanıştığınız kişilere şans vermelisiniz.

Evli olan Balık’lar eşleriyle ilgili Eylül ayında birtakım sorunlar yaşayabilir. Ekim ve Kasım aylarında, kredi bekleyenler, miras ya da dava sonucu bekleyenler olumlu gelişmeler yaşayacaklar. Aralık ayında sağlığınızla haşır neşir olmanız gerekecek, birtakım operasyonlar geçirebilirsiniz.

Balıklar için alışveriş önerisi;

Onlar duygusal olarak anılabilir ama iş hayatında onlardan mantıklısını bulmak zor! İş hayatında güzel sürprizlere hazır olması gereken Balık burçlarına önerimiz en güzel anlaşmalara imza atarken uğur getirecek alüminyum gövdeli bir dolma kalem!