GELMİŞ GEÇMİŞ EN COOL 10 BABA

Hollywood yıldızlarını her zaman  film setlerinden, gala gecelerinden ve ödül törenlerinden tanıyoruz. Bu isimlerin başarıları dışında sahip oldukları en büyük hazineleri çocukları, diğer babalardan farklı değil…

4

1. Brad Pitt

Hollywood babası denilince yakışıklılığıyla akla gelen ilk gelen isim Brad Pitt, 3 evlat edindiği ve 3 biyolojik çocuğuyla o kadar çok vakit geçiriyor ki, bu adam ne ara setlere gidiyor diye düşünebilirsiniz.

2. Matthew Mcconaughey

Oscar ödüllü Matthew Mcconaughey’in gerçek bir melek olduğunu biliyor musunuz? Gençlerin sağlıklı beslenmesi için dernek kurmasından tutun, hayvan severliğine anlatmakla bitmez. Üstüne bir de iyi baba olması daha ne olsun dedirtiyor.

66

3. David Beckham

Futbolun yakışıklı starı, Victoria ile olan örnek evliliğinden sahip olduğu 3 çocuğuna da örnek baba olan David Beckham, herkese böyle baba versin dedirten cinsten.

Hugh Jackman Rides The Subway

4. Hugh Jackman

İlk intiba derken hepimiz dış görünüşe bakıyoruz. Ama bazen kaslı yakışıklı vücutların içinde yumuşacık kalpler olabiliyor. Hugh Jackman’ın evlat edindiği Ava ve Oscar’a olan ilgisi onu daha da mükemmel bir baba yapıyor.

5.Tom Cruise

Nicole Kidman ile olan evliliğinden evlat edindiği iki genç babası olan Tom Cruise, bir de Holmes’den olan minik kızı Suri’sinin aşık olduğu babası olarak, bu duyguyu doyasıya yaşan aktörlerden.

6. Ben Affleck

Ünlü hayatının arkasında çocuklarına sıradan bir hayat yaşatan Ben Affleck, çocuklarıyla sıradan bir şekilde vakit geçirip, sinemaya konserlere giderek belki de içindeki mütevazi hayatı baba olmakla yaşıyor.

7. Matt Damon

Hızlı hayatını, sahip olduğu 4 çocukla yavaşlatan Matt Damon, başarısının yanında çocuklarına iyi bir Hollywood babası olarak örnek gösteriliyor.

8. Jack Black

Çellist eşi ve kendi müzik ilgisini çocuklarıyla paylaşan ve aynı zamanda çocuklarıyla bol bol vakit geçiren Jack Black, rollerindeki gibi bir babaysa eğer çocuklarının eğlence anlayışını hayal edemiyorum.

1

9. Bruce Willis

Oynadığı filmlerdeki babacan rollerini gerçek hayatında aratmayan Bruce Willis, çocuklarıyla büyük bir aile olmayı seven bir baba.

7

10. Johnny Depp

Oynadığı filmlerde korsan ve vampir rollerini çok iyi canlandıran Johnny Depp’in çocuklarıyla olan ilişkisi tüm bu kötü karakterlerin aksine kıskandıracak kadar sevecen.

Bir çoğumuz ünlü babaların çocukları değiliz belki ama, eminim ki sizin babanız da sizin kahramanınızdır. Kahraman babalarınıza en güzel hediye sizsiniz, ama yine de ona ufak mutluluklar hediye etmek için buraya tıklayın.