Gelinliğe Yakışan Oje Renkleri

Evlenmeye karar verdiğiniz andan itibaren sizin için uzun bir macera başlamış oluyor. Düğün nerede yapılacak, nasıl bir gelinlik giyeceksiniz, davetiyeler, nikah şekeri, balayı, ev, eşyalar derken o özel günün verdiği mutluluk hissine bir de stres ekleniyor. Ama şimdi işin süslü ve en keyifli tarafına odaklanalım. Düğün makyajınızı nasıl yapacağınıza dair önerilerimizi önceden yazmıştık. Şimdiyse düğüne özel kullanabileceğiniz oje renklerini ve manikür alternatiflerinden bahsedeceğiz. Düğünü günü kusursuz grünmeye bir adım daha yaklaşmaya hazır olun! Evlilik manikürü, bakım dünyasında kendine özgü bir yer edinmiş özel bir olay. Her zaman yaptırdığınız gibi bir tercihten çok görünümünüzü tamamlayacak bir stil seçebilirsiniz. Tabii French manikür yaptırmak isterseniz, bu da harika bir seçim olur ama biraz farklı görünmek için önerilerimize göz atın. Klasik nude renklerden dikkat çeken tırnaklara kadar her gelini mutlu edecek bir alternatifimiz var.

Cool Klasikler

Nude, krem ya da toz pembe özellikle açık havada bahar düğünü yapacak gelinlerin tercihi olabilir. Dikkati ellerinize değil gelin buketinize çekmek istiyorsanız bu sade oje renkleri tam size göre.

Doğal Işıltılar

Pastoral renkler modern zamanın glitter trendiyle birleşince ortaya hem sade hem de düğüne uyum sağlayacak kadar gösterişli bir manikür çıkabilir. Favori renginizi seçin yeter!

Dikkat Çeken Tonlar

Kim demiş gelinlikle kırmızı oje birbirine yakışmaz diye? Eğer istiyorsanız, ten renginize en uyumlu koyu tonu seçip şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Sezonun popüler turuncusuna ne dersiniz?

Mavinin Her Tonu

Pastel tonlar, bebek mavisi, buz mavisi ya da turkuaza yakın bir mavi… Mavinin her tonu gelinliğinizle harika görünebilir. Yaz aylarında açık kış aylarında koyu tonları seçebilirsiniz.