Gelinlere Özel Saç Modelleri

Düğününüzde seçtiğiniz saç modeli ne olursa olsun, kesinlikle sizi yansıtmalı. Birçok gelinin isteği de aslında bu yönde fakat çoğu zaman kendilerini kuaförün eline bırakmaktan başka çareleri kalmıyor. Hayatınızın en önemli gününde mükemmel görünmek için ne yapmanız gerektiğini düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Dilerseniz ve kendinizden eminseniz, saçınızı kendiniz bile yapabilirsiniz. Önereceğimiz modellerle sadece güzel değil aynı zamanda cool bir gelin olacaksınız!

Rulo Topuz

Hem topuz yapmak isteyip hem de abartısız bir model arıyorsanız, ensenizi bir hare gibi saracak rulo modeli mutlaka deneyin. Hem ensede olduğu için abartısız hem de zarif görünen bu saç şeklini kendi kendinize bile uygulayabilirsiniz. Saçınızın aralarına birkaç inci takmayı unutmayın!

Yarım Toplanmış Saç

Saçınızı topuz yaptırmak zorunda değilsiniz. Saçınızın yarısını salık bırakıp kalanı zarif bir biçimde toplayabilirsiniz. Her boya uyabilecek bu modelde, saç uçlarınızı kıvırmayı unutmayın. Saçlarınızı topladığınız noktada aksesuarlarınızı yoğun olarak kullanabilirsiniz.

Saç Bandı ve Ense Topuzu

Küçük ve zarif bir topuzu mümkün olduğu kadar süslü göstermek için tek yapmanız gereken saç bantlarını kullanmak. Ensenizdeki topuz sıkı ya da dağınık olabilir, buna göre seçeceğiniz bant da farklı bir hava verir. Eğer orijinal bir görünüm arıyorsanız, saç bantlarını alternatif olarak düşünebilirsiniz.

Dağınık Balık Sırtı Örgü

Bohem gelinler bu modele bayılacak! Yüzünüzü ortaya çıkaracak ama bir yandan da yarım kalmış haliyle size seksi bir hava verecek balık sırtı örgüyü mutlaka alternatifleriniz arasına alın. Saçınızda gölgeler ya da ombre varsa bu model olduğundan daha şık görünür. Ve tabii çeşitli aksesuarlar için de sağlam bir temel oluşturur.

Tepede Düğüm Topuz

Düğüm topuz yapmak artık neredeyse cool görünmekle eş anlamlı. Özellikle Kendall Jenner’ın bu modeli kırmızı halıda tercih etmesiyle gerçek anlamda trend oldu diyebiliriz. Şık bir kolye için bu model biçilmiş kaftan. Bir de kakülleriniz varsa, ortaya oldukça şık bir görünüm çıkabilir.