Fi Dizisi Kadınlarının Stili

İnternet üzerinden izlenebilen ilk Türk dizilerinden biri olan Fi, kadrosundan konusuna kadar hem sektörde farklı bir hava yarattı hem de yıllardır böyle bir çalışmayı bekleyen kitleyi kalbinden yakaladı.

Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Ozan Güven, Mehmet Günsür ve Osman Sonant gibi yetenekli ve ünlü oyuncularla oluşturulan kadro, bize seyir zevki yüksek bir yapım sunuyor. Bir de dizinin sanat yönetmenliği ve kostümleri de var. İzlemeyi en sevdiğimiz sahnelerde hemen uygulamak isteyeceğimiz stilleri görünce dayanamadık, kadın oyuncuların stillerini masaya yatırdık!

Duru Durulay’dan Özge Egeli’ye Fi dizisinin ünlü kadınları ne giymiş merak ediyorsanız okumaya devam edin!

Duru Durulay – Serenay Sarıkaya

Dizinin paylaşılamayan kadını Duru saf güzelliğin tanımı gibi. Yetenekli, çekici, hırslı ve çok güzel! Deniz’le birlikteyken pastel renkler, özellikle pembe, bej, pudra ve beyazlar içinde olmayı tercih eden Duru; Can’la birlikte daha feminen tercihler yapmaya başladı. Koyu renkler ve dikkat çeken aksesuarlar giyen Duru, hayatındaki dönemleri kostümleriyle izleyiciye en iyi şekilde verebilen karakterlerden biri.

Özge Egeli – Berrak Tüzünataç

Can Manay’ı devirme planları yaparken bir yandan Sadık Murat Kolhan’la iniş çıkışlı aşk – nefret ilişkisinde dönüp duran Özge Egeli, sabit bir stile sahip diyemeyiz. Genel olarak üstüne ne bulursa geçiren, casual bir görünüme sahip olan Özge; hayatında verdiği kararları bazen görünümüne de yansıtıyor. Örneğin program sunuculuğu yaparken daha seksi giyinirken, hayatı yolunda gitmediğinde kıyafetlerine çok da özen göstermiyordu.

Bilge – Büşra Develi

Dizide Bilge, zor geçen hayatını kolaylaştırmak için eğitimine kendini adamış çalışkan bir kız. Dizinin hayranlarınından birçoğunun da favorisi. Bilge başlarda jean ve kazak ikilisinden başka bir şey giymese de belli bir noktadan sonra kıyafetlerine daha çok özen göstermeye başladı. Karakterindeki gelişim dış görünüşüne de yansıyan Bilge, tam bir kuğuya dönüşmüş çirkin ördek yavrusu gibi.