Evinize Minimalist Dokunuşlar

Son dönemlerin trend akımı minimalizm dekorasyonda da etkisini gösteriyor. “Az çoktur” mottosuyla evindeki göz yoran fazlalıklardan kurtularak minimalist bir yaşam alanı oluşturabilirsin. Önerilerimizi takip ederek evini minimal olduğu kadar sıcak ve samimi dekore edebilirsin.

Yuvarlak Hatlar Ön Planda

Mobilya seçiminde sert hatlı, köşeli tasarımlardan ziyade daha yuvarlak hatlı ve kıvrımlı modelleri tercih etmek mekanı daha konforlu ve dolu gösterecektir. Birçok küçük obje kullanmak yerine az ve büyük objeler kullanmak dekorasyona stilini yansıtırken seni yorucu detaylardan uzak tutar.

 

Naturel Renkler, Doğal Dokular

Dekorasyonda doğadan renkler tercih etmek dengeli bir tasarım yapmana olanak sağlar. Minimalist dekorasyonlarda beyaz ve siyah gibi keskin renkleri kullanmak mekanın boş ve ruhsuz gözükmesine neden olur. Toprak tonları ve doğal ahşap, deri, hasır gibi doğal malzemeler kullanarak mekana sıcaklık katabilirsin.

 

 En Büyük Yardımcın Ev Tekstili

Yaşam alanına sıcak bir samimiyet katmak istersen ev tekstilinin gücünden mutlaka yararlanmalısın. Renkli ve desenli kırlentler, koltuk şalları ve kilimlerler mekana konfor katacaktır.