Evinin Her Köşesinde Farklı Bir Atmosfer Yarat

Hava daha erken kararmaya başladıkça evde daha çok zaman geçiriyoruz. Haliyle evde kışa uygun dekoratif değişiklikler yapmak için en iyi zamandayız! Evinizde sıcacık bir ortam yaratmak için ihtiyacınız olacak en şık dekoratif ürünler, mumlar, kırlent ve battaniyeleri bir araya getirdik.

Sıcak Bir Köşe Yaratın!

Evde kendinize ait bir köşe seçin, ister odanın geri kalanıyla uyumlu ister dikkatleri çekecek kadar kontrast renklerle bu köşeyi kişiselleştirin. Bir berjer, koltuk şalı ve dekoratif bir kırlentle kendinize rahat edeceğiniz bir ortam hazırlayabilirsiniz. Bu üçlüye eşlik edecek en doğru parçaysa tabii ki bir kahve sehpası!

Kokulu Mumlarla Havanızı Değiştirin

Renkli ve kokulu mumları nereye koysanız oranın havası mis gibi olur! Evinizin her köşesinde mumlarla farklı konseptler yaratabilirsiniz. Oturma odasında dekorasyonu güçlendirecek renkler, yemek masasında şık şamdanlar ve banyoda tazelik hissi verecek beyaz mumlar sayesinde ufacık eklentiler evinizde kocaman değişiklikler yapacak.

Misafirleriniz İçin Hazırlanın

Uzun kış akşamlarını sevdiklerinizle geçirmeye karar verdiğiniz her an yanınızdayız! Kalabalık buluşmalarda sıcak çikolataları paylaşmak için eğlenceli kupalar, uzun uzun oturacağınız sofralara layık şık takımlar ve sunum tabaklarıyla misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Aydınlatmayla Tüm Dekorasyonu Tamamlayın

Geceler uzun demiştik! Tabii ki bu mevsimde aydınlatmaya daha fazla ihtiyaç duyacağız. Sıcak bir atmosfer yaratmak için son durağınız aydınlatmalar olmalı. İster led yılbaşı ışıklarıyla evinizin her yerinde ışık gösterileri yapın ister lambader ve masa lambalarıyla dekorasyonu güçlendirin.