Eve Uyarla: Emili Sindlev’in Renkli Stili

Evde olduğumuz bu süreçte, sokağın söz sahibi stil ikonu Emili Sindlev’in renkli stilinden, uyarlayabileceğiniz alternatif görünümleri derledik.                                                                                                             .

Ferahlığa Övgü

Kendinizle en sık baş başa kaldığınız bu günlerde “Ne gerek var” demeyin ve işe elbiseleri dahil ederek başlayın. Hem tek parça konforunun sağladığı rahatlık, hem de havadar tasarımlarıyla elbiseler adeta ferahlığa övgü niteliğinde. Dışarı çıkarken kendinize gösterdiğiniz özeni ev ortamında da kaybetmeyerek, kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Takım Ruhu

Gücünü takım ruhundan alan parçalar, triko dokularla birleşince stil puanınızı ikiye katlıyor. Ev konforunu iliklerinize kadar hissedebileceğiniz takımlar ya da bir araya gelince takım gibi davranan parçalar, pijamalarınızı çıkarmanız için güzel bir neden olabilir.

Geldiği Gibi

Ev stilinizde yapacağınız küçük değişikliklerle modunuzu büyük ölçüde değiştirmek mümkün. Özellikle de renkli parçaları stilinize adapte ederek. Bu görünümde kural yok! Gardırobunuzda gözünüze kestirdiğiniz ilk renkli parçayı elinize alarak başlayabilirsiniz. Renklerin verdiği enerji ile evden de olsa baharı hissetmek mümkün olacaktır!