Evde Yeniliğin 2022 Hali!

Evinizi 2022 trendlerine uygun hale getirmeye ne dersiniz? Çok büyük değişimler yapmanıza gerek yok, dekorasyonda yapacağınız birkaç küçük değişimle harikalar yaratabilirsiniz.

Vintage etkisi

Evinizde farklılık yaratmanın belki de en kolay ve şık yolu vintage parçalarla ya da en azından vintage mobilyalardan ilham alan yeni tasarımlarla birkaç küçük değişiklik yapmak. Tüm evinizi baştan sona yenilemek yerine küçük ama dikkat çeken dekoratif ürünlerle başlayabilirsiniz.

Yeniden duvar kağıtları

Duvar kağıtları sizin için uzak geçmişte kaldıysa trendleri gözden geçirmelisiniz çünkü 2020’de çiçek deseni duvarlarınızda açmaya hazırlanıyor. Özellikle büyük çiçek desenleri evinizde romantik ve nostaljik bir köşe yaratmanızı sağlayabilir.

Kontrastın gücü

Mobilyalarınızda başta siyah ve beyaz ikilisi olmak üzere kontrast yaratan renkleri bir arada kullanmak; modern ve iddialı bir dekorasyon ortaya çıkarmak için en yeni seçeneklerden biri. Dikkate çekmeyi seviyorsanız daha cesur adımlar atmalısınız.

Klasik mavinin zarafeti

Her dönemin favori rengi klasik mavi gündemin en popüler seçeneklerinden biri. Mobilyalarınızdan duvarlarınıza kadar bu rengi kullanmakta özgürsünüz. Dilerseniz evde yaz havası yaratın ya da isterseniz soğuk ve sıcak dengesi kurarak evinizi huzurlu bir yaşam alanına çevirin.

Evde zeytin ağacı

Olabilir mi böyle bir şey? Tabii ki! Kocaman bir ağacı salonunuzun ortasına dikmeyeceksiniz tabii ama küçük bir zeytin ağacı fidanını saksıda balkonunuza ya da odanızın bir köşesine yerleştirip evde sofistike bir hava yaratabilirsiniz.