EVDE TREND: BEYAZ

Minimalist, sade ve ferah bireylerin rengidir beyaz… Dekorasyonda ise yeniliği, tazeliği simgeler. Yeni bir evde, yeni bir hayata başlıyorsanız, beyaz rengin enerjisinden bolca faydalanabilirsiniz.

Küçük bir salonunuz varsa, gösterişli, beyaz objelerle daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Çünkü beyazın, mekanları daha geniş algılatmak gibi bir sihri vardır.

Mutlu uykular ve tatlı düşler için yatak odanızda beyazdan güç alın. Beyazın kullanımı ile ışık arasında da bir denge olmalıdır. Örneğin, günün büyük çoğunda karanlıkta kalan bir yatak odanız varsa daha krem tonlarında; güneş alan bir bir odanız varsa da daha gri tonlarında beyazlar tercih edebilirsiniz.

Banyo, duvardan zemine kadar beyaz rengin en rahat kullanıldığı mekandır. Feng Shui felsefesine göre banyo paspası, havlu ve mum gibi dekorasyon öğelerinde beyaz kullanılması, banyoda geçirdiğiniz dakikaların daha dinlendirici olmasını sağlayacaktır.

İskandinav tarzı dekorasyonda, soğuk ve karanlık kuzey iklimini yumuşatmak için beyaz kullanılır. Bu bölgelerin genel dekorasyon ikliminde, mutfağı daha sıcak göstermek amacıyla beyaz objeler tercih edilir. Kar beyazı bir mutfağı daha renkli kılmak için rengarenk küçük ev aletleri seçmenizi ya da metalik grinin tezat etkisinden faydalanmanızı öneririz.

ÖNEMLİ: Ürünleri satın almak için görsel üzerindeki sepetlere tıklayın!

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Evde Trend: Marin” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=6066″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Yazlık Ev Dekorasyonu Önerilerimizi Keşfedin!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=5963″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]