Etiket: Jean Pantolon

Her Sezonun Favorisi

Renkli günlere hazırlanırken, stilinizi yeni denim parçalarla güncelleyebilirsiniz.

0 Paylaşım

KALÇA ŞEKLİNE GÖRE GİYİNME REHBERİ

Vücut şeklini kıvrımlı göstermek her kadının hayalidir. Özel giyim tüyolarıyla siz de daha dolgun ve kıvrımlı kalçalara sahip olabilirsiniz. Kalça şeklinize özel kombinleri keşfedin!

0 Paylaşım

NIKE İLE STİLİNİ SEÇ!

Geceden gündüze, bazen spordan casual giyime uzanan giyim serüvenini bir de Nike koşu ayakkabılarıyla deneyimlemeye ne dersiniz? Birbirinden şık kombinler yaratmak için önerilerimize göz atın!

0 Paylaşım

HAFTANIN TRENDİ: MONOKROM

Haftanın trendi, siyah ve beyazın asaleti monokroma dair dekorasyondan stil önerilerine birbirinden faydalı içeriklerimize hemen göz atın:

0 Paylaşım

OFİSTE, DAVETTE HER YERDE MONOKROM ETKİSİ!

Sezonun çok konuşulan monokrom trendini günün her anında stilinize nasıl uygularsınız? Özel davetlerde, ofiste ve hafta sonunda siyah ve beyazın dikkat çekici uyumunu en şık haliyle uygulamak için önerilerimize hemen göz atın:

0 Paylaşım

ŞEHİRDE EN YENİ NE VAR?

Konuk yazarımız Blogger Billur Somer şehrin en yenilerini sizlerle paylaşıyor. Yeni açılan mekanlar, en hit yerler ve daha fazlasıyla bakalım şehirde bu hafta en yeni ne var?

0 Paylaşım

O PANTOLONA GİRMEN LAZIM, YOKSA ARKANDAN AĞLAR!

O çok beğendiğiniz pantolonun içine artık giremiyor musunuz? Konuk yazarımız Fitness Eğitmeni Arzu Şen, bacak ve kalçaları en kısa sürede sımsıkı ve bakılası bir görünüme sokabileceğiniz egzersizleri sizler için bir araya getirdi:

0 Paylaşım

HANGİ JEANİ NASIL GİYMELİSİNİZ?

Jean pantolonlar biz kadınların gardırobunun olmazsa olmazlarından. Skinny, bilekte biten, düz paça, bootcut, boyfriend ve tabii ki İspanyol paça pantolonları sezonun modasına göre hangi üstler ve ayakkabılarla bir araya getirebilirsiniz? İpuçlarımıza hemen göz atın!

0 Paylaşım