Etiket: Gezi

YENİ YILIN İLK KAHVALTISI İÇİN HAYDİ PARK BOSPHORUS’A!

Morhipo Mag editörleri olarak, siz takipçilerimizle farklı deneyimlerimizi paylaşmaya ve fikir alışverişlerinde bulunmayı çok seviyoruz. Sizler için bu kez de Gümüşsuyu’nda bulunan Park Boshphorus Otel’deki Gümüşsuyu Restoran’ı ziyaret ettik ve benzerine çok az rastlanılacak bir kahvaltı deneyimi yaşadık.

0 Paylaşım

SULARIN ÜZERİNDEKİ GÜZEL ŞEHİR: VENEDİK

Rüya şehir Venedik’e küçük bir ziyaret yapmaya hazır mısınız? Konuk yazarımız Moda Tasarımcısı Emre Tamer, Uluslararası Venedik Bienali’ni, şehrin turistik mekanlarını ve ünlü İtalyan stilini sizler için anlatıyor:

0 Paylaşım

ÇEŞME’Yİ NASIL BİLİRSİNİZ?

Çeşme’nin serin sularında yılın tüm yorgunluğunu atıp keyif dolu bir tatil geçirmeye ne dersiniz? Haydi Çeşme’nin daracık sokaklarına birlikte göz atalım!

0 Paylaşım

ALAÇATI DEDİLER GELDİK VE BOL BOL YEDİK!

Alaçatı’ya ilk defa gelecekler ya da daha önce gelmiş ama Alaçatı’nın en özel mekanlarının tadını çıkaramamışlar için mutlaka görmeniz gereken en gözde mekanları sizler için bir araya getirdik:

0 Paylaşım

EVET, MERSİN’DE YAŞARIM!

Morhipo Mag’in dünya gezgini konuk yazarı Müge Köktekin, şiir gibi şehir Mersin’in lezzetlerini sizlerle paylaşıyor.

0 Paylaşım

MACERA DOLU NEW YORK CITY

Dünyanın en çılgın, en kozmopolit ve gezmeye doyamayacağınız metropollerinden biri olan hangisidir? Elbette ki New York City! New York City, asla sıkılmayacağınız şehirlerin başında geliyor.

0 Paylaşım