Etiket: CrossFit

Hangi Ünlü Hangi Sporu Yapıyor?

Hayran olduğunuz ünlü isimler formlarını nasıl koruyor, bilmek ister misiniz? Konuk yazarımız Fitness Eğitmeni Arzu Şen, Channing Tatum’dan Madonna’ya, Jake Gyllenhaal’den Jennifer Lopez’e ünlü ve fit insanların spor hayatlarını sizlerle paylaşıyor:

0 Paylaşım

FIRINDAN YENİ ÇIKAN, TAZECİK GRUP DERSİ FİKİRLERİ

Spor salonlarındaki adları değişse de içerikleri aynı kalan grup derslerinden sıkıldınız mı? Yenilik mi istiyorsunuz? Konuk yazarımız Fitness Eğitmeni Arzu Şen, en eğlenceli ve en farklı grup dersi fikirlerini sizlerle paylaşıyor:

0 Paylaşım

DİZİ DİZİ İNCİYİZ, SPORDA BİRİNCİYİZ!

Konuk yazarımız Fitness Eğitmeni Arzu Şen, Game of Thrones’tan Dexter’a, Sex and the City’den Arrow’a spor kökenli göndermeler barındıran popüler dizileri sizler için bir araya getirdi:

0 Paylaşım

AÇIK HAVADA MI YOKSA SALONDA MI?

Sporunuzu açık havada mı yoksa kapalı spor salonunda mı alırsınız? Konuk yazarımız Fitness Antrenörü Onur Uçar, açık havada ve spor salonunda yapılabilecek spor türlerini ve üstün yanlarını sizlerle paylaşıyor:

0 Paylaşım

OFİSTE NASIL EGZERSİZ YAPARSINIZ?

Konuk yazarımız Fitness Eğitmeni Arzu Şen, sağlıklı bir yaşam için, ofiste sadece sandalyenizde oturarak yapabileceğiniz egzersiz önerilerinde bulunuyor:

0 Paylaşım