Erkeklerin Bilmesi Gereken Stil Kuralları

Erkek stilinin olmazsa olmaz kurallarını takip edip de şık görünmemek mümkün değil. Klasik ipuçlarından sezonun trendlerine kadar merak ettiğiniz her şey burada! Stilinizi baştan yaratın! Günün her anında size yardımcı olacak ipuçlarını okumadan stilinizi değiştirmeyin.

Takım Elbisenizi İyi Taşıyın

Her erkeğin gardırobunda mutlaka bir tane takım elbise vardır. Hatta çoğu zaman da bu takım elbise lacivert renk olur. Seçtiğiniz renk size kalmış ancak takım elbiseyi iyi taşımak istiyorsanız bedeninize fit oturan, herhangi bir potlu ya da darlık görünümü vermeyen kesimleri deneyin. Hatta üstünüze özel dikilmiş birkaç takım elbiseyle tüm sorunlardan bir anda kurtulabilirsiniz.

Şık Bir Saate Yatırım Yapın

Belki de içinizden “Artık saat mi kaldı?” diye geçiriyorsunuz ama cevap “Evet!” ve bu nedenle bileğinizde şık bir aksesuar taşımaya hazır olun. Estetik, işlevsel, sağlam spor modeller her şeye uyar ve günlük kullanımın zorluklarına dayanabilir. Şık bir akıllı saatle teknoloji sever de görünebilirsin.

Renkleri Kullanmaktan Çekinmeyin

Erkekler için yazılmış toplumsal cinsiyet kurallarını boş verin ve giymek istediğiniz her rengi gardırobunuza taşıyın. Baştan aşağı rengarenk giyinin demiyoruz ama en azından kombindeki bir parça renkli ve capcanlı görünebilir.

Jeanleri Eskitmekten Korkmayın

Jean pantolon zaten günlük kıyafetlerimizin en vazgeçilmez parçası. Bir de onu stile dahil etmek ne kadar zor olabilir? Tek yapmanız gereken gerçekten kaliteli bir jean alıp eskitene kadar giymek. Çünkü denim kumaşı eskidikçe daha iyi görünür. Bu keyfi yaşamadan stil sahibi olunmaz!

Görüntünüzle İlginenin

Saç kesimi, sakal tıraşı, her gün alınan duşlar ya da kullandığınız parfüm dikkat listenizde ilk sıralarda olmalı. Ancak o kadar para yatırdığınız kıyafet ve aksesuarlarınızı da unutmayın. Onlara ne kadar iyi bakarsanız sizinle o kadar uzun süre kalabilirler.