Erkeklere Özel Sevgililer Günü Hazırlığı

Planınız ister birkaç güne yayılan küçük bir tatil olsun, ister yoğun temponun arasında kendinize ve sevgilinize vakit ayırdığınız şık bir akşamı… Sevgililer Günü, diğer özel günlerden daha farklı bir özeni kesinlikle hak ediyor. Çünkü bu güne özel her şey, o çok sevdiğiniz kişiyle size özel.

Tabii Sevgililer Günü hazırlığını keyif alabileceğiniz bir sürece dönüştürmek için size özel ipuçları hazırladık. Hediye seçimi önerilerimizle günün en önemli ayrıntılarından birini hallettiyseniz, hazırlığa başlayabiliriz.

Şık Bir Takım Elbise

Planınız ne olursa olsun, gardırobunuzda bir takım elbise 14 Şubat’a hazır olsun! Sevgililer Günü’nde dışarıda yemek yemek genelde çiftlerin en sık tercih ettiği etkinliklerden biri. Risk almayın, şık bir ceket ve pantolon ikilisiyle uyumlu bir gömlekle harika görünebilirsiniz. Dilerseniz daha klasik çizgide tasarımları tercih edebilirsiniz ya da kendinize özgü bir tarz yaratmak ve daha casual görünmek için sıcak renklerde ve farklı dokularda ceket pantolon takımlarını da kullanabilirsiniz. Kış mevsiminde ceket altına balıkçı kazaklarla smart casual bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Bakımın Tam Vakti

Saç ve sakal tıraşı için en doğru zamandayız! Akşam evde pijamalarınızı giyip pizza yiyecek olsanız bile kendinizi iyi hissetmek istediğinizi biliyoruz. Eğer risk almayı sevmiyorsanız her zaman tercih ettiğiniz modelleri yineleyin. Ancak farklı bir model denemek isterseniz, önerilerimizle Hollywood’dan ilham alabilirsiniz.

Parfümü Unutmayın

Sevgililer Günü’nü mutlu hatırlayacağınız detaylar, en sevdiğiniz parfümün notalarında gizli olabilir. Teninize en yakışan parfümü ya da yeni bir alternatifi seçin ve o gün yapacağınız plana uygun olmasına da dikkat edin. Sonrasında hazırsınız!

Sevgililer Günü’ne hazırlanmak, kendinizi kendinden emin, mutlu ve aşk ile romantizmi kutlamaya hazır hissettirmekle ilgilidir. Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun!