Erkek Stilinde 2022 Trendleri

Erkek moda haftası genelde kadınların gölgesinde kalsa da trendleri takip etmek için önce podyuma sonra sokak stiline göz atmak en iyisi! Günlük hayatta tarzınıza yansıyacak ipuçlarını almaya hazırsanız başlayalım.

Çizgili takımlar tüm ihtişamıyla geri döndü! Özellikle dikey çizgilerin sizi daha uzun göstereceğini biliyor muydunuz? Hem görünümü mükemmel kılan hem de trendlere uyan bu takımlardan birini Harry Styles giymeden önce siz giyin!

Rengarenk bir palet

Erkekler rengarenk giyinmekten çekinip çoğu zaman koyu tonlara yönelebiliyor oysa ki renkler herkese çok yakışıyor! Bu sene kalıplarınızı kırın ve en sevdiğiniz renge bir şans verin. Bir ressamın paletinden fırlamış gibi görünmeseniz de koyu renklerle kendinize haksızlık etmeyin.

Deri pantolonlarla yeniden 90’lar

Deri pantolonlar son 50 yılda sık sık moda sahnesine çıktı ve sahneden indi ama asla kaybolmadılar. 2022’de yine deri pantolon çağı geliyor ancak bu sefer yalnız değil; kadınlarda elbise ve eteklerden erkeklerde trençkot ve paltolara kadar deri etkisi her yerde.

Leopar desenine hazır mısınız?

Animal print kadın dünyasında çılgınca sevilirken erkekler geri kalacak değildi ya! Özellikle leopar deseni bu sezon erkeklerin gardırobuna uyarlandı. Tabii kocaman desenleri bir anda üzerinize geçirmeye gerek yok, aksesuar gibi detaylarda başlayabilirsiniz.

Biker ceketle tamamlanmış stil

Mick Jagger, James Dean ya da Marlon Brando’dan ne eksiğiniz var? Sonbahar ve kış boyunca stilinizi güçlü tutmak için tek yapmanız gereken vücudunuza uygun bir biker ceket almak olacak!