ERKEK DÜNYASINDA BU HAFTA NELER MODA?

Stil sahibi erkeklere Morhipo Mag’den kusursuz hizmet! Bugünden itibaren her hafta, erkek dünyasının en popüler, en seçkin 10 parçasını özenle seçip, sizlerle paylaşacağız. Hafta sonu kankalarla maça giderken ya da yorucu bir iş gününden sonra kız arkadaşınızla buluşurken, ne giyeceğiniz ya da hangi aksesuarı tercih edeceğiniz konusunda kararsız kalma devri artık bitiyor. Bakalım bu hafta erkek dünyasının en trendy 10 parçası nelermiş?

Ofiste renkli pantolonlar tercih ederek yazın enerjisini iş hayatına da taşıyabilirsiniz; lazım olur. Renkli pantolonun üzerine klasik bir gömlek ise her zaman cool duruşunuzu korumanıza yardımcı olacaktır. Unutmadan, James Bond hayranlarına güzel bir haberimiz var! James Bond 007 parfüm ile bir Sean Connery olmasa da Daniel Craig karizmasına sahip olacağınızdan şüphemiz yok. Yorucu bir ofis gününden sonra kız arkadaşıyla buluşacaklara ise küçük bir tüyomuz var: Desenli şık bir tişört ve deri casual ayakkabılar bu aralar çok iş yapıyor!

Hafta sonunu iple çekiyorsunuz, biliyoruz. Süper Lig de başlasa o hafta sonları tadından yenmez olacak tabii ki. Siz yine de hafta sonu sporunuzu ihmal etmeyin ve Reebok imzalı tişört gibi doğru parçalarla ter atmaya devam edin. “Spor yaparken en havalı nasıl müzik dinlerim?” diye soracak olursanız, bizim tavsiyemiz Urbanears’in muazzam kulaklıkları. Şüphesiz ki Herschel’in dikkat çekici sırt çantası ve renkli bir şort hafta sonu ortamlarına renk katar. Sıradaki şarkı ise lifestyle ayakkabıda adidas’tan vazgeçemeyenlere geliyor!

ÖNEMLİ: Ürünleri satın almak için görsel üzerindeki sepetlere tıklayın!

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Erkek Stilinde Smart Casual Trendini Keşfedin!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=5672″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]