En Şık Elbise ve Bot İkilileri

Elbise giymek her kadının en kurtarıcı alternatifi. Sonuçta tam bir giy ve çık ürününden bahsediyoruz. Uzun bir elbise ve şık bir bot sonbahar ve kış boyunca giymekten sıkılmayacağınız görünümler yaratmanızı sağlayacak. Elbise giymek için yapabileceğiniz en şık ve en uygulanabilir kombinler botlarla oluşturulan ikililer. Sokak stilinden ilham alarak sizin için en şık elbise ve bot ikililerini seçtik.

Grunge stilin asi botları

90’larda ortaya çıkan ve birçok kişinin kendini ifade etme biçimi olarak tercih ettiği grunge stili artık sokağın bir parçası. Modaseverlerin vazgeçilmezi olan oduncu gömlekleri, boyfriend jeanler, asker botları ve slip elbiseler bu stilin anahtar parçaları. Siz de bu stili günümüze taşımak için grunge stilden ilham alabilirsiniz.

Romantizmin çiçekleri

Çiçek desenleri artık bahara ve yaza değil kışa özel tasarımlarda da karşımıza çıkıyor. İsterseniz romantik ve zarif çiçekleri bilekte biten bootieler ya da daha yüksek topuklu slouchy botlarla tamamlayabilirsiniz. İlki size daha resmi bir hava verirken diğeriyle daha bohem bir hava yaratmak mümkün.

Renkli ikilisi

Renklerle oynamak kışa inat stilinizle yaratabileceğiniz en neşeli görünümleri ortaya çıkarır. Gri ve pembe gibi yumuşak tonları ya da siyah ve beyaz gibi sert geçişleri ruh halinize göre tercih edebilirsiniz. Ama tercihiniz hangisi olursa olsun, stilinize renk katmaktan çekinmeyin.

Kışa özel trikolar

Kış boyunca kazak ve pantolon ikilisinden vazgeçemeyenler için bile bu alternatif oldukça çekici. Triko elbiseler hem sıcacık hem şık hem de sofistike havasıyla sokak stilinin yeni favorisi. Bot ve elbise ikililerinden kışa en uygun alternatif olan trikoları bu kış mutlaka deneyin.

Cazibeyi artıran detaylar

Şık görünmek, zarif bir hava yaratmak ve kış davetlerinde göz alıcı görünmek için detaylarda fark yaratacak aksesuarlar tercih edin. Böylece görünümünüz daha kişisel olacak. Tercih edeceğiniz elbisenin detayları, seçeceğiniz aksesuar, saç ve makyajınız uyumlu olduğu sürece harika görünmemek için hiçbir sebebiniz olmayacak