En Lezzetli Detoks Tarifleri

Bahara adım atarken vücudunuzu yaza hazırlamak için yapılacaklar listenizde mutlaka detoks da olmalı. Kendinizi hem daha iyi hissedeceğiniz hem de bedeninize dinlenmek için izin vereceğiniz detoks günlerinde size yardımcı olabilecek tarifleri bu işin uzmanlarından aldık. Motivasyonunuz arttırmak ve bahara sağlıklı bir giriş yapmak için detoks yaparken tariflerimizi uygulayabilirsiniz. Bahara zihinsel olarak hazırlanmak için yoga yapabilirsiniz. Yoga ya da egzersiz yapmak zihninize iyi gelirken detoks içecekleri de bedeninizi rahatlatır. Yo Cafe’nin detoks tarifleri, sağlıklı bir hayata atacağınız ilk adımlardan biri olabilir. Sağlıklı olmaya yardımcı olabilecek diğer alternatiflerimizi okumak için tıklayın.

01

Yo Cafe Detoks

1 bağ ıspanak 2 adet salatalık 1 adet kabukları soyulmuş limon Yarım demet maydanoz 2 adet orta boy yeşil elma 1 küçük parça taze zencefil Tüm malzemeleri katı meyve sıkacağından geçirin.

02

Pancarlı Detoks İçeceği

2 adet orta boy pancar 1 adet havuç 1 adet yeşil elma (kabuğu ile) 1 küçük parça taze zencefil 1 adet kabukları soyulmuş limon Tüm malzemeleri katı meyve sıkacağından geçirin.

03

Yeşil Detoks İçeceği

1 shut çim suyu Yarım demet maydanoz 3 adet salatalık (kabuğu ile) 2 adet orta boy yeşil elma (kabuğu ile) 1 adet kabukları soyulmuş limon 1 küçük parça taze zencefil Tüm malzemeleri katı meyve sıkacağından geçirin.