EN İYİ 5 MODELİN MAKYAJ SIRLARINDAN İLHAM ALIN!

Düğün sezonu yaklaşırken son zamanların en çok konuşulan mankenlerinin makyajlarından ilham aldık, hemen uygulamak çok kolay:

Son 2 yılın en çok konuşulan modeli Cara Delevingne muhteşem gözlerini ön plana nasıl çıkaracağını çok iyi biliyor. Yves Saint Laurent’in yüzü olan Cara gibi dikkati gözlerinize çekmek istiyorsanız, siyah bir kalemle buğulu gözler yaratın, kaşlarınızı boyamayı unutmayın.

cara

Model dünyasının yükselen yıldızlarından Suki Waterhouse, Burberry’nin yüzü, Cara Delevingne’in çok yakın arkadaşı ve Bradley Cooper’ın biricik sevgilisi. Nude makyajın en gözel örneklerinden Suki’nin bu makyajına bayıldık. Özellikle doğal dudakları şart koşan bu makyaja önerimizi Clarins ruj çok yakışacak. Kaşlarınızı ön plana çıkarıp süreceğiniz bir allıkla hem doğal hem güzel görünün.

suki

Son sezonun en iyi modellerinden Kendall Jenner, klasik ama ona çok yakışan bir makyaj tercih ediyor. Siz de bu makyajı uygulamak için aydınlatan bir göz farı, bol maskara ve doğal parlak bir ruj kullanın. Aydınlatıcıyı özellikle göz içlerine ve burun kemiğinin üzerine sürün, sonuçtan memnun kalacaksınız.

kend

Kıvrımlı vücut hatlarıyla ezber bozan model Gigi Hadid, sade bir makyajla karşımızda. Pembe farla kaşlarına kaldırıcı bir etki yaparken eye linerla da romantik bir dokunuş sağlıyor. Pürüzsüz bir ten için iyi bir fondöten kullanmayı da unutmayın.

gigi

En iyi top modellerden Joan Smalls, bordo rengi rujuyla adeta büyülüyor. Siz de onun gibi elmacık kemiklerinizin üstüne aydınlatıcı bir kapatıcı sürmeyi unutmayın. Bu makyaj serin bir yaz akşamına çok yakışacak.

joan