Emma Stone’un Güzellik Sırları

Galeriyi İncele
5 Resim
Emma Stone’un Güzellik Sırları
Retro Saç Stilleri

Emma saç konusunda risk almayı çok sevmiyor. Sık sık saç rengini değiştirse de fark ettiyseniz sarı ve kızıl dışında, eğer rolü gerektirmiyorsa, saçını farklı bir renge boyatmadı. Yine saç şekillerinde de kendine en çok yakışan modellerden vazgeçmiyor. Hollywood’un altın çağının kadınlarından ilham alan retro dalgaları sık sık tercih ediyor.

Kaynak: Splashnews
Emma Stone’un Güzellik Sırları
Mavi Underline

Alt kirpiklere uygulanan underline son dönemde oldukça popüler. Hollywood’u etkisi altına alan bu trend Emma’ya renkli bir şekilde uğradı. Oyuncu sık sık mavi rengi göz altlarına uyguluyor. Açık ve parlak tonlardan koyu laciverte kadar mavinin her tonunu kullanan Emma, eminiz göz renginin daha çok ortaya çıktığının farkında!

Kaynak: Splashnews
Emma Stone’un Güzellik Sırları
Pastel Tonlar

Kırmızı halı Emma için dumanlı göz makyajının adresi. Ama yine bazen sürpriz yapıp pastel tonlarla canlı bir makyaj yapabiliyor. Örneğin açık mavi ya da pembe farlar, şeftali ya da nude renkte rujlar Emma’nın makyaj masasında büyük yer sahibi. Tabii bu tonların en güzel yanı, makyajı cat-eye eyeliner ile çarpıcı hale getirebilme şansı.

Kaynak: Splashnews
Emma Stone’un Güzellik Sırları
Yaratıcı Göz Makyajları

Cat-eye demişken, bu tarzın müzik dünyasındaki neferi Taylor Swift’se, Hollywood’daki ayağı kesinlikle Emma Stone! Gözlerinizi daha canlı ve bakışlarınızı daha etkili gösterebilme gücüne sahip bu makyajı ünlü oyuncu sık sık farklı renk ve tarzlarla uyguluyor. Özellikle yine mavi ve bronz tonlarını bir arada kullanarak ten rengiyle uyumlu bir görünüm yakalıyor.

Kaynak: Splashnews
Emma Stone’un Güzellik Sırları
Yenilikçi Modeller

Emma retro saç şekillerini denemediği zamanlar modern ve yenilikçi olmaktan çekinmiyor. Çift topuzdan, örgülere ya da saçın yarısını açık bırakan sade modellerle kadar kırmızı halıda farklılıklara yer variyor. Tabii hiçbir zaman çizgisini değiştirmeden.

Kaynak: Instagram.com/mararoszak

Sizce de Emma Stone bir ünlüden ziyade her zaman vakit geçirmek isteyeceğiniz potansiyel bir arkadaş havasında değil mi? Eğer siz de böyle düşünüyorsanız, ondan güzellik önerileri alabilirsiniz.

Bazı ünlüler mükemmel görüntüleri ve lüks içindeki hayatlarıyla bize gerçek olmaktan çok uzak gelebiliyor ama onların tam aksine bir tanışsak çok seveceğimiz hissi veren isimler de var. Bu yakın arkadaş potansiyeline sahip ünlülerden biri de Emma Stone. Oscar heykelciğine ulaşan başarılı kariyerinden, kırmızı halıdaki seçimleri ve güzellik tercihlerine kadar takip edilmesi en eğlenceli oyunculardan biri olan Stone’un makyaj odasını hayal edin. Oyuncunun ikonik görünümlerinden yola çıkarak en sık kullandığı renkleri ve stilleri keşfettik. Bakalım bu sırları uygulamak isteyecek misiniz?