Düz Topukların Üzerindeki Stil

Topuklu ayakkabılarla yürüyebilmek ve uzun saatleri onların üzerinde geçirmek hüner isteyen bir iş. Çoğu kadın bu hünere sahip olsa da kimi için rahatlık her şeyden önde geliyor. Tabii hayatlarını topuklular üstünde yaşayan ünlüleri tenzih ediyoruz. Fakat onların da konforu seçtiği anlar var. Örneğin Kendall Jenner, Los Angeles’taki bir kulüpten çıkarken sneaker’larla görüntülendi. Genellikle provokatif giyinmeyi tercih eden Kendall’ın bu tercihi bize harika görünmek için yüksek topuklara ihtiyacımız olmadığını hatırlattı. Biraz ilham vermek için düz ayakkabılarla bir arada uygulayabileceğiniz stil önerilerini bir araya getirdik. Özellikle gece dışarı çıkarken topuklu ayakkabı giymeyi tercih etmiyorsanız, hem rahat hem şık görüneceğiz alternatifler hazır!

Kendall Jenner

Öncelikle Kendall Jenner’ın stilini uygulayabilirsiniz. Son yılların It-Girl’lerinden biri olan süper model gibi siz de yüksek belli pantolonunuzu vücudunuzu saran bir t-shirt ile tamamlayın. Bu görünümde öne çıkan ve cool duruşu veren parçalarsa siyah deri biker ceket ve beyaz sneaker!

Karlie Kloss

Etek giyerek, geceye daha uygun görünümler oluşturabilirsiniz. Örneğin Karlie Kloss gibi balıkçı yaka kazak, etek, sezonun trendi olan ceketler ve yine son dönemin favorilerilerinden bağcıklı balerin babetlerle ofisten eğlenceye geçebilirsiniz.

Gigi Hadid

Hiçbir trend sizden kaçmıyorsa, athleisure akımını da stilinize uygulamazsanız olmaz. Bu stilin en ünlü temsilcisi Gigi Hadid gibi eşofman ve uzun palto ikilisini spor ayakkabıyla tamamlayıp gym’den çıktığınız gibi bir partiye geçebilirsiniz.

Suki Waterhouse

Gündelik hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz gömlek elbiseleri geceye adapte etmek için aksesuarlardan yardım alın. Suki Waterhouse New York’ta bir partiye giderken loafer ve gömlek elbise giyebiliyorsa sizi ne tutuyor?

Cate Blanchett

Her haliyle güzel olabilen Cate Blanchett’tan ilham alarak bohem ve çabasız bir görünüme bürünebilirsiniz. Tek yapmanız gereken uzun bir elbisenin altına sivri burun ayakkabılardan birini giymek. Özellikle bahar ve yaz gecelerinde bu ikiliyi mutlaka deneyin.