Dünya Kupası Bitti, Şimdi Stili Kovalıyoruz!

Kadınlar belki gerçekten sevdikleri, kendi ülkelerini desteklemek istedikleri ya da sadece yakışıklı futbolcuları sahada görmek için Dünya Kupası’na göz gezdirmiş olabilirler ama erkekler geçtiğimiz bir ay boyunca daha heyecanlıydı.

Atılan muhteşem goller kadar harika kurtarılanlar olduğu gibi, sahada ışık hızında koşan futbolcuların kondüsyonları kadar stilleri de dikkat çekti. 2018 Dünya Kupası her açıdan takip edenlerin beklentilerini karşılamayı başardı.

Kupanın tek şampiyonu olabilir ama güçlü stilleriyle öne çıkan futbolculardan yeni bir 11 hazırlamaya kalksak, eminiz stil oyununu onlar kazanırdı. Beyler, ilham almaya hazırsanız başlayalım.

Cristiano Ronaldo

Portekiz milli takımının ve dünyanın en iyi futbolcularından biri olan Cristiano Ronaldo’nun kıyafet tercihlerinin başarısı da kaçınılmaz. Ronaldo basit bir kombini bile, iddialı parçalarla bir anda şık bir havaya sokabileceği bir stile sahip. Hem devre arasında saç modeli değiştirecek kadar dış görünüşüne dikkat eden biri giydikleriyle nasıl harikalar yaratmasın?

Kylian Mbappé

Henüz 19 yaşında Dünya Kupası’nın en dikkat çeken oyucularından biri olmayı başaran forvet oyuncusu Kylian, Paris’te doğmuş olmanın etkilerinden kaçamamış demek ki. Modanın kalbinde doğup stil sahibi olmamak mümkün mü?

Neymar Jr.

Hem sahada hem de defilelerde ilk sırada hep o var! Brezilyalı futbolcu renkler ve aksesuarlarla birlikte stilini en iyi şekilde ortaya koyabilen ikonlardan biri olmaya aday. Son dönemde kendini yere attığı anlarla alay konusu olsa da stili hakkında tebriği hak ediyor.

Paul Pogba

Orta saha oyuncusu olan Paul, belki muhteşem paslar atarak transfer rekorları kırıyor ama bir yandan da kendi tasarımlarını giyerek moda dünyasını da etkisi altına almayı başarıyor. Adidas ile işbirliği yaparak koleksiyon hazırlayan futbolcu sahaya olduğu kadar podyuma yakışacak bir vücuda da sahip.

Sergio Ramos

İspanya Milli Takımı’nın kaptanı Ramos, sahada nasıl sınır tanımayan bir oyuncuysa stilinde de çok farklı değil. Eskiden uzun saçlarıyla belki dikkat çekmiyordu ama artık saç kesiminden saha dışındaki stiline kadar her ayrıntısıyla harika görünüyor.