Dekorasyonun Yaratıcı Parçaları: Legolar

Evinizde kendinize özü değişiklikler yapmak istediğinizde aklınıza neler geliyor bilmiyoruz ama lego kullanmak muhtemelen güçlü seçenekler arasında hiçbir zaman olmadı. Çocukların hatta yetişkinlerin en büyük tutkularından biri olan legolar, dekorasyona da dahil olmaya hazır. Yüzlerce farklı renk, boyut ve şekille size hayal gücünüzün yettiği kadar farklı obje üretme şansı veren legolar, dekorasyonda hangi amaçla kullanılabilir merak ediyorsanız okumaya devam edin.

1

Lego Saat

Eviniz için eğlenceli ve orijinal bir saat arıyorsanız, legoları kullanarak kendiniz için dikkat çekici bir saat tasarlayın. Renklerle oynayabilir hatta küçük lego figürlerini de ekleyerek özgün bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz.

2 Fotoğraf: Lego Table – Adam Ward

Lego Masa

Misafirlerinizi bir lego masasından daha çok ne etkileyebilir? Kendi renk, şekil ve boyut tercihlerinize göre kişiselleştirebileceğiniz lego masayı, evinizde dekorasyon amaçlı kullanabileceğiniz gibi çocuk odasına da yerleştirebilirsiniz.

3-2 Fotoğraf: Lego Coasters – Adam Ward

Lego Bardak Altlıkları

Lego masası yapmakla uğraşamazsanız daha küçük ama bir o kadar etkili objeler ortaya çıkarmaya çalışın. Örneğin lego bardak altlıkları eviniz için harika olabileceği gibi arkadaşlarınız için orijinal bir hediye olabilir.

4 Fotoğraf: NimUno Loops – NimUno

Nimuno Loops

Legolardan sıkıldıysanız, kolayca istediğiniz zemine yapıştırabileceğiniz Nimuno Loops’u deneyin. Kırtasiye araç gereçlerini bir arada tutmaktan banyoda diş fırçanızı duvara takmaya kadar birçok şekilde kullanabilirsiniz.

5 Fotoğraf: Lego Key Holder – Felix Grauer

Lego Anahtarlık

Sık sık anahtarlarını kaybeden biriyseniz belki de ihtiyacınız olan lego anahtarlıktır. Bir lego parçasını anahtarınıza takın, diğer parçalardan dilediğiniz şekilde düz bir anahtarlık hazırlayın. Artık sizin de lego anahtarlığınız var ve istediğiniz zaman renkleri değiştirebilirsiniz.

6 Fotoğraf: Lego Kitchen Utensil Holder – Lisbet Spörndly

Lego Kaşıklık

Dilediğiniz renkte ve boyutta legoyu bir araya getirerek mutfağınız için oldukça şık bir kaşıklık yapabilirsiniz. Özellikle büyük spatula, kepçe gibi gereçleri lego kaşıklıkta saklayabilirsiniz.

7 Fotoğraf: Lego Lamp – Sean Kenney

Lego Abajur

Çocuğunuzla birlikte legolarla oynarken, odasına yakışacak şık bir abajur yapmak ister misiniz? Hem eğlenceli hem de öğretici bir etkinlik olacağına eminiz.

8 Fotoğraf: Lego Tissue Box – One Artsy Mama

Lego Mendil Kutusu

Masanızın üzerinde duracak mendil kutusu sıkıcı görünmek zorunda değil! Legolarla biraz içinizi açmak isterseniz, mendil kutusunun çevresinde lego inşaatına başlayabilirsiniz. Mendili çıkarmak için bir boşluk bırakmayı unutmayın!

Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum Yaz

Your email address will not be published.