Davet Gardırobunuzu Güçlendirecek 5 Adım

Üzerine hiç düşünmemişsiniz de hemen giyinip çıkmışsınız gibi duran ama harika görünen o kombinleri bir araya getirebilmeniz için küçük ipuçları hazırladık. Gardırobunuzda ne kadar değişiklik yaparsanız yapın bazen gerçekten giyecek hiçbir şey bulamayabilirsiniz. Ya canınız giymek istemez ya da o an size yakıştığını düşünmezsiniz. Özellikle en güzel halinizle dışarıda olmak istediğiniz gecelere hazırlanmak zor olabilir. Mini etek ve bantlı ayakkabılarla geceyi kurtarabilirsiniz ama önerilerimizle dans pistinde sonsuza kadar mükemmel görüneceksiniz!

Desenli İkililer

Bedene oturan etek ve trikoları birbiriyle aynı desen ve kumaşta seçerseniz hem konforlu hem de şık bir görünüm yakalarsınız. Bütün görünümden dolayı daha ince ve uzun görüneceğinizi de unutmayın! Aynı desene sahip kazak ve midi etek ya da gömlek – pantolon, bunu yapabileceğiniz en uygun ikililer.

Cool Topuklar

Topuklu ayakkabı olmadan bir gece dışarı çıkmak, gerçekten eğlenceli olabilir mi? Neredeyse tüm kadınların iyi bildiği bir kural var; ofise uygun bir kıyafet yüksek topuklarla geceye hazır hale gelebilir. Bu asla değişmeyecek kurala uymak için ofiste bir çift ayakkabı tutmaya ne dersiniz? Sadece çarpıcı olduklarına emin olun yeter, klasikler gündüzde kalsın!

Tek Parçada Şıklık

Hayır bu sefer elbiselerden bahsetmiyoruz. Küçük siyah elbise, bohem beyaz elbise ya da trendy sarı elbiseleri şöyle kenara alalım. Tüm vücudunuzu kapatan ama buna rağmen feminenliğinizi tüm zarafetiyle ortaya çıkaracak tulumlara şans verin. Ama unutmayın, tulumda pot duran noktalar rahatsız edici görüntülere sebep olur. Bu nedenle tulumunuz eğer vücudunuza uygun değilse, tadilat yaptırmaktan çekinmeyin.

Trendy Aksesuarlar

Son dönemde saç aksesuarlarının ne kadar ön planda olduğunu fark ettiniz mi? Özellikle bahar bütçeniz yepyeni kıyafetler almaya uygun değilse, o zaman aksesuarlarla fark yaratabilirsiniz. Saçlarınıza kocaman tokalar ya da şık kolyeler hatta yeni bir güneş gözlüğüyle bahara hazır olabilirsiniz. Kemer ve çanta gibi aksesuarlar da küçük ama etkili parçalar.

Ofisten Sokağa

Hep ofisten partiye geçmekten bahsediyoruz ama gerçek hayat çoğu zaman böyle işlemiyor. Özellikle havalar iyiyken açık havada olmayı tercih edeceğinizi tahmin ediyoruz ve size cool kombininizi smart bir ceketle tamamlamayı öneriyoruz. Hem üşümezsiniz hem de harika görünürsünüz. Bir çift bot, mom jean, tişört ve üstne oversize bir blazer’a ne dersiniz?