Daima Bomber

1950’li yıllarda pilotların konforlu ama soğuktan koruyacak bir mont ihtiyacıyla ortaya çıkan bomber ceket sokak stiline terfi etti. Kolej stili ya da oversized gibi tüm versiyonlarıyla 2017 yazında da gardırobun favorisi olacak. Birkaç sezondur neredeyse tüm moda evleri ve hazır giyim markaları bomber ceketlere koleksiyonlarında yer veriyor. Maskülen bir görünümü olsa da sokak stilinden ilham alarak en feminen parçalarla bile kullanabileceğiniz bir parça. Birçok desen ve kumaş alternatifiyle tarzınıza en uygun olanı seçebileceğiniz bomber ceketler, özellikle yüksek bel jean ve sade tişörtlerle en şık görünümüne kavuşuyor.

Ofis Stilinde Bomber Ceket

Ofise giderken bomber ceket giymeyi tercih ederseniz, kalem etek ya da boru paça pantolonlarla birlikte kullanabilirsiniz. Ya da dilerseniz desenli bir elbisenin üstüne sade bomber ceket giyerek her zaman ideal olan “dengeli” görünümü yaratabilirsiniz. Dilerseniz cesur renk kombinasyonlarını ceketinizle deneyebilirsiniz.

Festival Stilinde Bomber Ceket

Bahara girmişken bu aylarda gerçekleşecek festivallere de hazırlanmanız gerekiyor ve yine bomber ceket kurtarıcınız olmak için hazır! Şort ve tişört ikilisini bir arada kullanırken oversize bir bomber ceketle festival alanının en cool kadını siz olabilirsiniz. Görünümü tamamlamak için sneaker ya da bootie tercih etmeyi unutmayın.

Gece Stilinde Bomber Ceket

Bomber ceket farklı desen ve kumaşlarda birçok alternatife sahip demiştik. Örneğin dantelli ya da sezonun trendlerinden transparan kumaşlara sahip ceketleri abiye kıyafetlerinizi tamamlamak için kullanabilirsiniz. Belki uzun abiyelerde değil fakat kısa ve dar elbiseleri tamamlamak için her zaman uygun bir bomber ceket var.

Spor Stilinde Bomber Ceket

Birkaç yıl önce Olivia Palermo’nun sık sık giydiği ipek veya saten bomber ceketlerle hayatımıza giren bu trend, kısa sürede birçok alternatifle hayatımızın merkezine yerleşti. Spor çantanızdakilerle bile uyumlu olabilecek bomber ceketler var. Üstelik spor kıyafetlerinizi athleisure trendine uygun hale getirmenin en kolay yolu da yine bu her şeyle uyumlu ceketlerden geçiyor.