Çocuk Modasına Instagram İlhamı

Belki kıyafetlerini kendileri seçemiyorlar fakat yine de giydiklerini nasıl taşıyacaklarını ve verecekleri pozu çok iyi biliyorlar. Instagram’ın minik ikonları hem çocuk sevginizi katlayacak hem de eğer bir çocuğunuz varsa onu giydirmek için bol bol ilham verecek.

Haileigh Vasquez

Henüz 7 yaşında olmasına rağmen moda dünyasında emin adımlarla ilerleyen Haileigh şimdiden birçok reklam filminde rol aldı, podyumda ünlü tasarımcılar için yürüdü ve markalarla işbirliği yaptı.

Alonso Mateo

Tanıdığınız birçok erkekten daha şık giyindiğine emin olduğumuz Alonso, yürümeye başladığından beri Instagram’ın çocuk yıldızlarından biri.

Birdie McCoy

Dijital dünyanın en iyi lifestyle bloglarından biri olan Bleubird’ün kurucusu James Kicinski-McCoy, çocuklarını rahat ve sade giydirmekten hoşlanıyor. Küçük kızı Birdie de annesinin en tatlı modellerinden biri, tıpkı diğer üç kardeşi gibi.

Rylee Murray

Çocuk koleksiyonları tasarlayan Kelli Murray aynı zamanda çocuklarının her anını paylaşan bir blogger. Kızı Rylee ise annesinin modellerinden ve ilham perilerinden biri.

Colette Wixom

Moda ve çocuk ikilisine farklı bir bakış getiren Colette Wixom, iki oğlunu da ünlülerin stilini birebir kopyalayarak giydiriyor. Bu nedenle Instagram hesabının adı da @ministylehacker!

Isobel Benesch

Üç oğlu olan Isobel Benesch birbiriyle uyumlu kombinasyonlar yaratmakta ve çocuklarını yaşlarına göre giydirmekte usta bir blogger. Sadece pijama giydirerek bile ikonik anlar yakalamayı başarıyor.