CİLDİNİZİ SONBAHARA HAZIRLAMANIN 5 YOLU

Üzülerek de olsa artık yazın sonuna geldiğimizi kabul edelim. Sonbaharın yavaş yavaş etkisini gösterdiği, soğuk havaların ise kapıda olduğu bugünlerde cildinizin etkilenmemesi neredeyse imkansız. Mevsim geçişlerinin cildinizi ya da saçınızı soldurmasına izin vermeyin. Kendinizi sonbahara hazırlamak istiyorsanız, önerilerimize hemen göz atın:

Makyajla uyuyakalmanın aknelere sebep olacağını hepimiz biliyoruz. Pürüzsüz cildin sırrı makyajınızı düzenli olarak temizlemenizde yatıyor.

Siz temizlendiğinizi zannetseniz de her gün saç yıkamak saç derinize ciddi zararlar veriyor. İki günde bir saç yıkamak ve haftada bir gün de maske uygulamak saçlarınızın mevsim değişikliğine ayak uydurmasına yardımcı olacaktır.

Her kadın saçının sağlıklı ve parlak olmasının yanı sıra düzgün görünmesini de arzular. Şekillendirici ya da saç köpüğü gibi ürünler kullanarak saçlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Tırnak bakımının en az cilt bakımı kadar hassas ve önemli olduğunu kabul etmelisiniz. Tırnaklarınızın biçimsiz ve kırık görünmenizi istemiyorsanız, düzenli manikürün yanı sıra bakımınızı kendiniz de üstlenebilirsiniz.

Doğru makyajın sırrı yüzünüzü tanımanızda ve doğru ürünlerde saklı. Sonbahar her ne kadar karamsarlık ve hüzün hissiyatına sebep olsa da, canlı rujlar ve farklı eyeliner uygulamaları ile sezonun makyaj trendleri içinizi açabilir. Kırmızı ruj bu sezon da olmazsa olmaz…

Kusursuz Bir Cilt İçin İhtiyacınız Olan Her Şey:

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”10 Yaş Genç Görünmek İster misiniz?” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=6030″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]