Burcunuza Göre Hangi Game Of Thrones Karakterisiniz?

Game Of Thrones karakterleriyle o kadar derin bağlar kurduk ki kiminden nefret ediyoruz, kiminin her zaferi bizi ekran başında savaş kazanmış gibi gururlandırıyor. Tahta kimin oturacağına dair tahminler ve teorilerse diziden daha çok ilgi çekiyor. Peki Game Of Thrones karakterlerinden hangisine kendinizi yakın hissediyorsunuz? Gururlu ve güçlü Stark Ailesi’nin çoğu kişinin ilk tercihi olduğunu biliyoruz ama içten içe Cersei’nin gücü ya da Littlefinger’ın entrikaların sizi cezbettiğini de tahmin ediyoruz. Bakalım burç eşiniz olan Game Of Thrones karakteri hangisi?

Koc_Daenerys_Targaryen

Koç – Daenerys Targaryen

Daenerys Targaryen kadar girişken, rekabetçi, enerjik ve gerçek bir lidersiniz. Korkusuz ve femme fatale bir yanınız olduğuna eminiz. Acımasız olmak için istekli olsanız bile güvenmeye hazır ve masum tarafınız hiçbir zaman sizi rahat bırakmıyor. Yine de dikkatli olmayı elden bırakmıyorsunuz.

Boga_Sansa_Stark

Boğa – Sansa Stark

Lükse ve keyfine düşkün Sansa Stark gibi siz de zora gelmedikçe kendinizi yormaya pek gerek duymuyorsunuz. Fakat gerçekten sizi zorladıklarında da her şeyi yapacak gücünüz oluyor. Kıyafetlere biraz düşkün olabilirsiniz, savaş ortasında bile, sizi suçlamıyoruz!

ikizler_Petyr_Littlefinger_Baelish

İkizler – Petyr ‘Littlefinger’ Baelish

Her zaman gizli işler çevirmeye yatkın yapınızla siz de belki arkadaş çevrenizdeki Littlefinger’sınız. Acımasız olsanız da şiddete düşkün değilsiniz ve duygusal tarafınız bazen daha ağır basıyor. Ne yapacağınızı kimse önceden tahmin edemez, sürprizlerle dolusunuz.

Yengec_Cersei_Lannister

Yengeç – Cersei Lannister

Yengeçler dışarıdan oldukça güçlü görünseler de içlerinde naif biri yatar. Cersei Lannister gibi onlar da sevdikleri için her şeyi göze alabilirken, nefretlerini kazananların en büyük tehlikesi olurlar. Asla unutmazlar ve affetmezler!

Aslan_Jaime_Lannister

Aslan – Jamie Lannister

Güneş, Yengeç’ten Aslan’a dönerken ikizlerin dünyaya geldiğini söylersek Jamie’nin neden bu burca mensup olduğu anlaşılır. Muhteşem saçları, cazibesi ve gülümseyişi onu gerçek bir kahraman yapsa da kabul edelim biraz kibirli. Tipik Aslan!

Basak_Brienne-

Başak – Brienne

Brienne için birçok şey söylenebilir ki bunlar Başak burcunu da mükemmel şekilde tanımlar; güçlü, sadık, gerçekçi ve onurlu! Siz de Brienne gibi herkese yardım etmeyi seviyorsunuz çünkü sizden başka hiç kimse bir işi sizin kadar iyi yapamaz – diye düşünüyorsunuz.

Terazi_Varys

Terazi – Varys

Lord Varys gibi siz de entelektüel yanınız, insan ilişkilerindeki başarınız ve ikna kabiliyetinizle birçok kişiyi manipüle edebiliyorsunuz. En azından sizi sevmelerini sağladığınıza eminiz. Kırılgan bir tarafınız olsa da bunu gizlemek konusunda da oldukça başarılısınız.

Akrep_Arya_Stark

Akrep – Arya Stark

İntikam konusunda bu kadar ısrarcı ve inatçı olan Arya Stark kesinlikle Akrep kadını olurdu. Siz de en az Arya kadar gizemli, vahşi ama bir o kadar da güvenmeye hazırsınız. Tabii önce güveninizi hak edene kadar tüm sınavlarınızdan geçecek birilerini bulmalısınız.

Yay_Tyrion_Lannister

Yay – Tyrion Lannister

Sınırları olmayan, özgür ruhlu, eğlenceli, bilgiç ve öğrenmeye açık; bu kelimeler size birini hatırlatıyor mu? Evet sizi! Bize de Tyrion Lannister’ı hatırlatıyor. Hem bu kadar akıllı hem de bir o kadar eğlenceli olmayı nasıl başarıyorsunuz bilmiyoruz ama Tyrion ile kesinlikle iyi anlaşırdınız.

Oglak_Jon_Snow

Oğlak – Jon Snow

Kış mevsiminin ilk burcu olan Oğlak kadar Jon Snow’a uygun bir burç hayal edebiliyor musunuz? Çalışkan hatta işkolik, her zaman ciddi ve kesinlikle inatçı olan Oğlaklar eminiz Jon Snow’u izledikçe kendilerinden güçlü izler görüyorlar.

Kova_Bran_Stark

Kova – Bran Stark

Bran’in biraz garip davrandığına sık sık şahit oluyoruz. Tıpkı hayatımızdaki Kovalar gibi o da bazı durumları bizim algıladığımızdan daha farklı algılıyorlar. Çoğu zaman başka bir gezegenden gelmiş gibi davransalar da başkalarının göremeyeceği detayları iyi yakalıyorlar.

Balik_Samwell_Tarly

Balık – Samwell Tarly

Sam gibi duygusal, hassas ve empati sahibi bir karakter Game Of Thrones gibi vahşi bir seriye değil sanki Janes Austen romanlarına ait gibi görünüyor. Yine de sadık ve her zaman öğrendiklerini avantaja çeviren Balıklar gibi Sam de arkadaşlarını asla yüz üstü bırakmıyor.