Burcu Esmersoy’un Stili People By Fabrika’yla Buluştu

Yılbaşı partileri için ilham arıyorsanız, People by Fabrika’ya biraz daha yakından bakın! Burcu Esmersoy x People by Fabrika’da aradığınız tüm zarafeti en modern haliyle keşfedebilirsiniz.

Burcu Esmersoy, 20 yıldan uzun zamandır Türk televizyonlarının en güzel ve en aktif kadınlarından biri. Muhabirlik, sunuculuk, oyunculuk ve modellik gibi hep göz önünde olduğu işler yapan Esmersoy, her zaman popülerliğinin hakkını verecek kadar bakımlı ve şık olmayı ihmal etmedi. Peki Burcu Esmersoy’a yılbaşında ne giyeceğini sorma şansımız olsa ne cevap verirdi? Her zaman şık olmayı başaran birinden alacağınız önerilerle yeni yıl partilerinin en güzel kadını olabilirsiniz.

Modada demokrasi anlayışıyla yola çıkan People by Fabrika’nın en eğlenceli parti ve davetlere özel hazırladığı ışıl ışıl koleksiyonunda payetler, simler ve incilerle işlenmiş kumaşlar; volanlar ve asimetrik kesimlerle buluşuyor. Parti sezonunda cool tarafınızı ortaya çıkaracak tulumlar, tek omuzlu bluzlar ve mini elbiselerle; kadife ve dantel gibi güncel trendler partinin en güzel kadını olmanızı sağlayacak!

Altın renginden kırmızı elbiselere, mavinin en dikkat çeken tonlarından vazgeçilmez siyaha kadar o kadar çok alternatifiniz var ki… Ancak Burcu Esmersoy’un seçimleri işinizi kolaylaştıracak!

Türkiye’nin en güzel giyinen kadınlarından biri ve modanın en stil sahibi markası bir araya geldiğinde ortaya çıkacak her şey, Burcu Esmersoy x People by Fabrika’da sizi bekliyor!