Bu Yaz Ofis Kombinlerinizde İhtiyacınız Olacak 6 Parça

Her hafta Pazartesi sendromunuzun bir nedeni de ne giyeceğinizi bilememek mi? Yoksa her akşam ertesi gün ne giyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? İşte kombinlerinizi kolaylaştıracak ofisin olmazsa olmaz parçaları!

#1: Şort Ceket Takımlar

Ceketler oldukça uzun zamandır ofis stilinin demirbaşlarından! Peki ya hiç şortla giydiniz mi? İster aynı renkten şort ve ceketleri kombinleyebilir isterseniz tamamen farklı renklerin uyumunu kombininizde keşfedebilirsiniz. Bu stil sahibi görünümünüz hem ofise uyum sağlayacak hem de çok konforlu olacak!

#2: Çizgili Gömlekler

Ofis stilinin olmazsa olmazı gömleklerdir değil mi? Ceketle veya ceketsiz, etekle veya pantolonla, üzerine fularla ya da fularsız birçok kombininizde yer verdiğiniz gömlekleri şimdi kendi başlarına parlatmanın zamanı geldi! Şıklık deseniz şıklık, tarz deseniz tarz! Bu çizgili gömleklerde ne ararsanız var! Üstelik kombinlemesi de çok kolay!

#3: Kahverengi Çantalar

Kış boyunca ofis stilinize siyah çantalar eşlik etti değil mi? Yaz geldiğine göre kombinlerimizde biraz daha açık renkler kullanmaya başlarken çantaları da unutmayalım! Siyah çantalar yerine kahverengi çantalar kullanmaya başladığınızda, kombinlemenin o kadar da zor olmadığını siz de göreceksiniz!

#4: Gömlek Elbiseler

Şıklık denince akla elbiseler ve gömlekler gelir! Peki ya ikisi birlikte olsa? Şıklık konusunda güçlerini birleştirdiler ve ortaya çok sevdiğimiz gömlek elbiseler çıktı! Yanına ayrıca bir ayakkabı bir de çanta seçtiğinizde, 3 parçayla çok havalı bir kombin elde etmiş olacaksınız. Ne dersiniz, denemeye değer değil mi?

#5: Bol Paça Pantolonlar

Bu sıcak yaz günlerinde bacağınızı saran, dar pantolonlardan siz de sıkılmadınız mı? İşte şimdi bu bol paça pantolonlara bir şans vermenin tam zamanı! Hem çok şıklar, hem de çok konforlu! Üzerine giyeceğiniz dar bir crop top bluz ile birlikte stil sahibi bir görünüm yakalayabilirsiniz.

#6: Midi Boy Puantiyeli Etekler

Midi boy etekler bu sezon her yerde! Neden ofiste de olmasınlar? Ofise stil katacak bu eteklerde puantiye desenini seçmeniz onları aynı zamanda eğlenceli de yapacak! Böylece, toplantılarınız için kurtarıcı bir parça olacak olan bu eteklerle happy hour’larda da dilediğinizce eğlenirsiniz.