Bu Kış Pantone Renkleriyle Sıcacık Geçecek!

Modadan dekorasyona sezonun trend renklerini belirleyen Pantone, 2020-2021 sonbahar/kış modasının öne çıkan renklerini açıkladı. Bu sezon arzuları ön plana çıkaran, güven aşılayan ve yaratıcılığı teşvik eden zamansız renkler moda. Göz alıcı bir sonbahar stili için gardırobunda olması gereken renkleri keşfet.

Güçlü Renkler: Mandalina Kırmızısı, Samba, Yanık Kına

 

Bu sezon kombinlerin en göze çarpan renkleri kırmızının tonları olacak. Kışkırtıcı tonu ile Mandalina Kırmızısı stiline dinamik bir hava katarken, Samba kombinlere şehvetli ve iyimser bir enerji sunuyor. Daha samimi ve sofistike bir tarz yaratmak istersen Yanık Kınayı tercih edebilirsin.

 

Saygın Bir Stil İçin: Sadakat Mavisi, Güçlü Mavi, Asker Yeşili, Deniz Yeşili

 

Özellikle iş kombinleri için güçlü ve güven veren renkler tercih etmelisin. Kendinden emin bir görünüş için Sadakat Mavisi ve Güçlü Mavi doğru bir tercih olacaktır. Asker yeşili ile güçlü bir tarz yakalarken deniz yeşili ile hem güçlü hem de rahat bir stile kavuşabilirsin.

 

 

Parlak Dokunuşlar: Canlı Turuncu, Kereviz Sarısı

 

Stiline doğal bir enerji katmak istersen canlı turuncu ve kereviz sarısı bu sezonun öne çıkan parlak renkleri arasında. Canlı turuncu ile mutluluk hissi veren enerjik bir kombin oluşturabilir, kereviz sarısı ile tarzına doğal ve taze bir hava katabilirsin.