Boyutlara Meydan Okuyan Parlak Renkler

Ev dekorasyonuna yepyeni bir soluk getiren parlak alanlar, bu yılın en yeni dekorasyon trendi olmaya aday! Evinizde bu trendi uygulayarak geniş ve ferah bir alan yaratabilirsiniz. Parlak renkler ve dekor ürünleri kullanmanız ferah bir ortam sağladığı gibi aynı zamanda daha sıcak bir atmosfer yaratıyor. Evinizdeki siyah- grileri ve pastel renkleri kenara kaldırmaya hazırlanın bu trend de koyu renklere yer yok! İlk olarak beyaz kullanarak boşluk hissini sevmeniz gerekiyor ardından renkler gelecek. Evinizi değiştirmeye hazırsanız hemen önerilerimize göz atın!

Küçük Alanlarda Renk Referansı Alın

Başlangıç olarak en sevdiğiniz renge karar verin! Sevdiğiniz renk ya da görmekten rahatsız olmayacağınız bir renk olmasının sebebi her gün göreceğiniz bir alan olmasından kaynaklanıyor. Renge karar verdiyseniz ufak bir alanda ya da bir kağıt üzerinde deneme yapın daha sonra uygulamaya başlayın! Koyu renklerden uzak durmayı unutmayın.

a

Kaynak: roomed.nl

Trend Renklerden Uzak Durun

Gelip geçici renklerle modayı takip etmek yerine size huzur veren renkleri tercih etmelisiniz. Belli bir alanı boyamak yerine modern bir tablo ya da aksesuar ile renklendirebilirsiniz. Böylece sıkıldığınız zaman kaldırabilirsiniz. Evinize derinlik kazandırmanın en iyi yolu soft renkler kullanmak olacaktır. Bu renge en iyi örnek “peach blue” olabilir.

b

Kaynak: roomed.nl

Dekor Objeleriyle Kolay Çözüm

Boyayla duvarlarınızı riske edemiyorsanız en kolay yöntem dekorasyonda farklılık yaratmak olacaktır. Duvarlarınıza derinlik katmak için düz bir fon kağıdından ilham alabilir ya da modern tek renk objeler tercih edebilirsiniz. Nasıl olsa değiştirme şansınız var, istediğinizi yapmakta özgür olun!

c

Kaynak: roomed.nl

Sarı-Turuncu ve Kırmızıyla Enerjik Bir Atmosfer Yaratın

Fastfood restoranlarının genellikle tercih  ettiği bu renkler aslında herkesi ortak bir noktada buluşturuyor. Yemek yemek isteği! Fakat evinizde az miktarda kullanacağınız bu renkler atmosfere enerji yükleyebilir.

d

Kaynak: roomed.nl