Black Sale’de Kozmetik Alışverişi

Kozmetik alışverişi için yılın en güzel ve en indirimli günleri başlamak üzere. Makyaj çantanıza istediğiniz her ürünü dahil edin diye bizim de birkaç önerimiz var. Black Sale haftasından en karlı şekilde çıkmak için okumaya devam edin.

Temel ihtiyaçlarınızı belirleyin

Alışveriş listesi yaparken önceliği her zaman kullandığınız malzemelere vermek daha mantıklı olabilir. Makyajınızın demirbaşlarını yedekleyin ve ardından güncel trendlere ve merak ettiğiniz alternatiflere yönelin. Örneğin glitter makyaja yönelik ürünleri alabilirsiniz.

Bakım ürünlerini yedekleyin

Cilt bakımı ürünleri paketleri açılmadığı sürece bekleyebilir. Tabii son kullanma tarihlerini geçirmediğiniz sürece. Fakat bu tarihler genelde çok yakın zamanlı olmuyor. Dolayısıyla nemlendiricilerden maskelere kadar ihtiyaçlarınızı stoklamaktan zarar gelmez.

Saçlarınızı unutmayın

Saç bakımı ürünleri de tıpkı cilt ürünleri gibi uzun süre saklanabiliyor. Dolayısıyla saç bakım maskeleri, kremler, şekillendiriciler ve hatta saç boyalarınızı bile stoklayabilirsiniz. Böylece yıl boyunca saç bakımınızı gerçekleştirecek ürünlere bir kerede sahip olursunuz.

Parfüm almak için en güzel dönem

Parfüm fiyatları geçtiğimiz aylarda yükselmiş olsa da Black Sale haftasında farklı kampanyalardan faydalanarak favori parfümünüzü satın alabilirsiniz. Hatta günlük ve özel zamanlarda kullanmak için farklı alternatifler alırsanız, parfümlerinizin kullanım ömrü de uzar.